Domy, chalupy na prodej, Prostějov

Změnit zadání Počet inzerátů: 4
Prodej, chalupa 2+1, Konice-Čunín

Prodej, chalupa 2+1, Konice-Čunín

Čunín, Konice

Nabízíme k prodeji chalupu 2+1 v obci Čunín, okres Prostějov. Dům má bezbariérový vstup. Jedná se o starší dům, který je vhodný jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci. K domu patří zeleninová zahrádka, která je umístěna vedle domu a zatravněný dvorek. Celý pozemek je oplocený. Dům je napojen na veřejný vodovod. V domě je zaveden plyn a elektřina. K domu náleží i kamenný sklípek, který je ve vzdálenosti cca 20m. Dům je zasazen do malebného údolí, které je lemováno lesy a loukami. Dům je ihned volný. Bližší informace u makléře.

600 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 7
Prodej, chalupa, 2476 m2, Šubířov

Prodej, chalupa, 2476 m2, Šubířov

Šubířov

Nabízíme vám ke koupi udržovanou chalupu v obci Šubířov na Konicku. Nemovitost je vhodná pro rekreaci, současně je také skvělou příležitostí pro investici v oblasti cestovního ruchu. Dům má tři bytové jednotky 3+kk, 1+kk a 1+kk vždy se samostatným vchodem a vlastním sociálním zařízením, byty lze propojit. Nad celým domem je půda, kde je možno zbudovat další pokoje nebo apartmány. Obdobně lze využít i přiléhající stodolu. Dům je z velké části podsklepen. Střecha ve výborném stavu. Vlastní studna, je možné se napojit na obecní vodovod a plynovod, odpady svedeny do septiku. Topení ústřední na tuhá paliva, dále akumulační kamna, v kuchyních kamna na dřevo. K domu patří dílna, garáž, udržovaná zahrada s ovocnými stromy, dvěma skleníky a chatkou. Šubířov se nachází v krásném prostředí, obklopen lesy. Možnost pěších výletů a cyklistiky, autem v dojezdové vzdálenosti hrad Bouzov, Javoříčské jeskyně, Čechy pod Kosířem, Náměšť na Hané, Boskovice, propast Macocha nebo Kořenec Golf & Ski Resort.

2 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 21
Prodej, chalupa, Drahany

Prodej, chalupa, Drahany

Drahany, Drahany

Nabízíme ke koupi chalupu v krásném prostředí Drahanské vrchoviny kousek od lesa. Jedná se o starší dům v původním stavu před rekonstrukcí, na pozemku o celkové rozloze 452 m2. V domě jsou zavedeny veškeré inženýrské sítě a vytápění je zajištěno plynovými topidly WAW. Dům nabízí možnosti rozšíření obytných prostor jak v přízemí, tak i půdní vestavby. Za domem je zahrada, která je z jedné poloviny ve strmém svahu, asi 223 m2. Před domem je upravený park s dětským hřištěm. V obci je základní občanská vybavenost. Doporučujeme prohlídku a s financováním koupě nemovitosti i s rekonstrukcí Vám pomůžeme v rámci našich komplexních služeb.

420 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 18
Prodej, chalupa, les, zahrada, 2387 m2, Konice

Prodej, chalupa, les, zahrada, 2387 m2, Konice

Konice

Dovolujeme si Vám představit exkluzivní nabídku prodeje jednopatrové chalupy se zastavěnou plochou 436 m2, s vlastním lesem a zahradou o celkové výměře 2387 m2. Dispozice je 2+1 v přízemí domu, dále je k využití sklepní byt 1+1 v 1. podzemním podlaží. Jedná se o prodej domu před rekonstrukcí a je zde i možnost půdní vestavby. Obecní vodovod, elektřina 220 V i 380 V, plyn zaveden do domu. Možnost využití i jako chalupa - nachází se v atraktivní turistické a rekreační oblasti, lesy a louka přímo za zahradou. Těšíme se na Vás u prohlídky této zajímavé nemovitosti, která se nachází ve městě Konice ležící v Olomouckém kraji v okrese Prostějov, 18 km severozápadně od města Prostějova v oblasti Drahanské vrchoviny. Město Konice má zajištěnou veškerou občanskou vybavenost. Dobrá dopravní dostupnost. Volejte makléře a zajistěte si prohlídku. Nenechte si utéct příležitost vlastnit tuto nemovitost!

980 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 26
REALITY V OLOMOUCKÉM KRAJI

Olomouc | Prostějov | Přerov | Šumperk
Jeseník


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení bytů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

26. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Olomouckém kraji

25. 01. 18 Svěřte stěhování spolehlivé firmě

Doporučené realitní kanceláře