Domy na prodej Jeseník

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Prodej, rodinný dům, 226 m2, Zlaté Hory

Prodej, rodinný dům, 226 m2, Zlaté Hory

Zlaté Hory

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům nedaleko centra města. V přízemí se nachází kuchyně, obývací pokoj, ložnice, sociální vybavení, špajz. V podkroví ložnice a dva pokoje. Topení tuhými palivy, ústřední topení. Veřejný vodovod. Kanalizace a plyn na hranici pozemku. Dům je před kompletní rekonstrukcí. Nedaleko školka, škola, zdravotní středisko. V případě zájmu pomůžeme vyřídit výhodné financování přes M&M Hypo.

420 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 16
Prodej, rodinný dům, Mikulovice, ul. Hlavní

Prodej, rodinný dům, Mikulovice, ul. Hlavní

Mikulovice

Nabízíme rodinný dům v klidné části Mikulovic. Jedná se o dvoupatrovou vilu s dispozicí 4+1. Součástí prodeje je i garáž a udržovaná zahrada. Jde o místo s dobrou dostupností v blízkosti lázeňského města s možností různého turistického vyžití. Pro více informací volejte makléři. S financováním zdarma rádi pomůžeme.

3 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 10
Prodej, samostatně stojící vila na pozemku 11.278 m² - Velká Kraš

Prodej, samostatně stojící vila na pozemku 11.278 m² - Velká Kraš

Velká Kraš

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prvorepublikovou vilu se secesními prvky u biokoridoru Vidnavské nížiny a Žulovské pahorkatiny v obci Velká Kraš o celkové rozloze 11.278 m2. Dohledatelná historie původní stavby v tehdejším katastru nemovitostí se datuje k roku 1875. Vila je po náročné celkové rekonstrukci, která byla dokončena v roce 2010 s důrazem na zachování původní dispozice z doby výstavby a vnitřních detailů. To vše s ohledem na současné nadstandardní trendy bydlení. K dispozici je detailní fotodokumentace celé rekonstrukce. Jedná se o dvoupodlažní – 298 m2 solitérní vilu s možností rozšíření do podkroví – 140 m2 (ateliér, další pokoje), které ústí do kopule s výhledem. Vila je celá podsklepená – 122 m2, kde důmyslně uschovává technologické zázemí a relaxační možnost. 2. NP nabízí komfort terasy a malého balkónku. Pohodlné bydlení či podnikání doplňuje příjezdová komunikace ke stavbě dvojgaráže + garáže + krytého stání. Za vilou v prostoru pro odpočinek najdete venkovní krytý bazén s venkovním altánkem a dřevníkem. Okolo vily je osázená okrasná zahrada s osvětlením. Na zahradě je studna, z níž je napojeno zavlažování zahrady. Předností nabízené nemovitosti je prostor pro dvougenerační bydlení a to s rozdělením na 2x 3+1 nebo pro podnikání, kdy pokoje v prvním patře mají své vlastní sociální zázemí. Naše doporučení je tedy pro bydlení, sídla firmy či prostor pro hoteliérství. V současné době je zpracováván na stavbu PENB, který bude doplněn v průběhu března. Pro více informací nás kontaktujte a zveme Vás na prohlídku této výjimečné nemovitosti.

0 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 6 dny 10
REALITY V OLOMOUCKÉM KRAJI

Olomouc | Prostějov | Přerov | Šumperk
Jeseník


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení bytů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

26. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Olomouckém kraji

25. 01. 18 Svěřte stěhování spolehlivé firmě

Doporučené realitní kanceláře