Domy na prodej Jeseník

Změnit zadání Počet inzerátů: 25
Prodej, chalupa, Zlaté Hory, Ondřejovice

Prodej, chalupa, Zlaté Hory, Ondřejovice

Ondřejovice, Zlaté Hory

Nabízíme k prodeji chalupu v Ondřejovicích - Zlatých Horách, s pozemkem 926 m2, cca 5 km od vyhledávané horské vesnice Rejvíz, 15 km od Jeseníku. Chalupa je dřevostavba kombinovaná se zděnou částí, po částečné rekonstrukci interiéru. Nová koupelna a společenská místnost s novými rozvody elektro.V celém objektu nové rozvody ZTI. V přízemí jsou 3 místnosti, koupelna a nevyužitá plocha 25 m2 vhodná k vybudování dalšího pokoje. V podkroví je cca 60 m2 vhodných pro vestavbu dalších místností. V okolí do 1 km sjezdovka a hotel s wellness provozem. Krásné okolí s výhledy na louky a zalesněné kopce. Ticho, klid a čistý vzduch. Kolem chalupy je zatravněná zahrada 800 m2 s vlastní studnou. S financováním vám v případě potřeby vypomůže naše finanční centrum.

850 000 Kč

Stav: Dobrý

před 24 hod. 10
Prodej, rodinný dům, Mikulovice

Prodej, rodinný dům, Mikulovice

Mikulovice

Prodej rodinného domu s 2 bytovými jednotkami o dispozici 2+1 a 2 garážemi. V přízemí se nachází prostor vhodný ke komerčnímu využití. V prvním patře jsou dva byty a v druhém patře jsou půdní prostory, kde je možno vybudovat další byt. Topení je řešeno plynovým kotlem, střecha pozink. Hypotéku vám vyřídíme přes naše hypocentrum.

860 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 23
Prodej, rodinný dům, Horní Lipová, Lipová-lázně

Prodej, rodinný dům, Horní Lipová, Lipová-lázně

Horní Lipová, Lipová-lázně

Prodej domu se třemi bytovými jednotkami, nebytovým prostorem a garáží. Dva byty jsou po rekonstrukci, ihned k bydlení, jeden byt je před rekonstrukcí. Nebytový prostor je možno využít ke komerčním účelům (ubytování, výrobna, sklad, prodejna, služby apod.). Atraktivní a žádaná lokalita v blízkosti města Jeseník. Nedaleko jsou sportovní areály Lipová lázně, Ramzová, Branná, Ostružná. Možnost sportovního vyžití po celý rok.

2 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 25
Prodej, rodinný dům, Zlaté Hory - Salisov

Prodej, rodinný dům, Zlaté Hory - Salisov

Salisov, Zlaté Hory

Nabízíme na prodej rodinný dům v Sališově. Stavba je zděná, po rekonstrukci, izolovaná proti vlhkosti, nové rozvody elektro, voda a odpady (septik), v patře nová dřevěná okna, vytápění lokální tuhými palivy, sporák v kuchyni na propan-butan. Dispozice: přízemí - vstupní chodba, kuchyň, ložnice, obývací pokoj, koupelna, WC, zadní chodba se vstupem do menšího sklepa a otevřený klidový prostor, samostatně prostorná garáž a sklad nářadí; 1. patro - chodba, ložnice, 2x podkrovní pokoj, velká společenská místnost (54 m2), sklad, vstup do půdních prostor (možno využít jako skladovací prostor). Na pozemku je dále zděná stodola a pergola s posezením. Součástí prodeje je další udržovaná oplocená zahrada o celkové výměře 1.792 m2, téměř rovinatá, s řadou ovocných stromů a krytým stáním pro osobní automobil. Část pozemku o rozloze 125 m2 možno využít jako stavební.

2 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 9
Prodej, rodinný dům, Zlaté Hory - Salisov

Prodej, rodinný dům, Zlaté Hory - Salisov

Salisov, Zlaté Hory

Nabízíme na prodej rodinný dům v Salisově. Stavba je zděná, po rekonstrukci, izolovaná proti vlhkosti, nové rozvody elektro, voda a odpady (septik), v patře nová dřevěná okna, vytápění lokální tuhými palivy, sporák v kuchyni na propan-butan. Dispozice: přízemí - vstupní chodba, kuchyň, ložnice, obývací pokoj, koupelna, WC, zadní chodba se vstupem do menšího sklepa a otevřený klidový prostor, samostatně prostorná garáž a sklad nářadí; 1. patro - chodba, ložnice, 2x podkrovní pokoj, velká společenská místnost (54 m2), sklad, vstup do půdních prostor (možno využít jako skladovací prostor). Na pozemku je dále zděná stodola a pergola s posezením.

1 850 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 7
Prodej, rodinný dům, Stará Červená Voda

Prodej, rodinný dům, Stará Červená Voda

Nová Červená Voda, Stará Červená Voda

Nabízíme rodinný dům o dispozici 6+KK. Nachází se v podhůří Rychlebských hor. Součástí prodeje je i přilehlá velká zahrada. Jedná se o zahradnictví s možností dalšího využití. Tento dům se nachází ve velmi zajímavé lokalitě pro podnikání. Možnost vybudování golfového hřiště, zoo parku a mnoho dalších podnikatelských záměrů. Více informací Vám rád zdělí realitní makléř. Financování nabízíme zcela zdarma.

8 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 5
Prodej, rodinný dům, Zlaté Hory

Prodej, rodinný dům, Zlaté Hory

Zlaté Hory

Měšťanský dům s barokním jádrem v centru města Zlatých Hor . V přízemí je prostorná prodejna, kancelář, WC a dílna. V prvním poschodí jsou 2 prostorné byty (3+1 a 2+1).K dispozici je prostorná půda a klenbový sklep. Z půdy lze vybudovat podkrovní byt. V celém domě jsou nová dřevěná kastlová okna. Za domem je oplocený pozemek se zpevněným povrchem. Možnost využí po rekonstrukci na bydlení nebo ke komerčním účelům. Zajistíme Vám financování

3 140 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 8
Prodej, rodinný dům, Mikulovice, ul. Hlavní

Prodej, rodinný dům, Mikulovice, ul. Hlavní

Mikulovice

Nabízíme rodinný dům v klidné části Mikulovic. Jedná se o dvoupatrovou vilu s dispozicí 4+1. Součástí prodeje je i garáž a udržovaná zahrada. Jde o místo s dobrou dostupností v blízkosti lázeňského města s možností různého turistického vyžití. Pro více informací volejte makléři. S financováním zdarma rádi pomůžeme.

2 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 10
Prodej, rodinný dům, 731 m2, Zlaté Hory

Prodej, rodinný dům, 731 m2, Zlaté Hory

Zlaté Hory

Prodej rodinného domu ve Zlatých Horách. Dům je udržovaný, obývaný více jak 100 let. Výhodou jsou nízké náklady na bydlení, vytápění je krbovými kamny s výměníkem nebo plynovým kotlem. Kolem domu je velká zahrada.

1 280 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 5
Prodej, rodinný dům, 1512 m2, Supíkovice

Prodej, rodinný dům, 1512 m2, Supíkovice

Supíkovice, Supíkovice

Nabízíme k prodej rodinný dům v Supíkovicích. Dům je možno používat jako 3 bytové jednotky. Plyn zapojen do domu, stačí jen připojit hodiny. Topení tuhými palivy, radiátory. Rozlehlá zahrada se skleníkem a ovocné stromy. U domu je autobusová zastávka.

900 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 4
REALITY V OLOMOUCKÉM KRAJI

Olomouc | Prostějov | Přerov | Šumperk
Jeseník


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení bytů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

26. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Olomouckém kraji

25. 01. 18 Svěřte stěhování spolehlivé firmě

Doporučené realitní kanceláře