Domy na prodej, Přerov

Změnit zadání Počet inzerátů: 51
Prodej, rodinný dum, Polkovice

Prodej, rodinný dum, Polkovice

Polkovice, Polkovice

Nabízíme na prodej rodinný dům v Polkovicích určený k rekonstrukci. Dům je napojený na vodovod a odpady řešené jímkou. Plyn zde není zavedený. V tomto roce bude obec řešit v této ulici veřejnou kanalizaci. K domu patří zahrada o výměře 516 m2 zastavěná plocha 180 m2.

410 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 hod. 3
Prodej, rodinný dům 4+1, Kojetín

Prodej, rodinný dům 4+1, Kojetín

Kojetín I-Město, Kojetín

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům v Kojetíně na náměstí Svobody. Jedná se o dvou podlažní RD. V přízemí se nachází kuchyně s obývacím pokojem a koupelnou. Druhé poschodí je ložnice a dva další pokoje. K domu náleží dvůr, velká zahrada a garáž. Pro více informací kontaktujte realitního makléře.

1 400 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 6 hod. 7
Prodej, rodinného domu, Troubky nad Bečvou

Prodej, rodinného domu, Troubky nad Bečvou

Troubky, Troubky

Nabízím k prodeji rodinný dům v žádané lokalitě. Dům je v hodný k celkové rekonstrukci s dobrým potenciálem. V přízemí se nachází 2+1 v 1 patře 2 větší pokoje a provozní místnosti s možností předělaní na další koupelnu, WC a šatnu. V obci je veškerá občanská vybavenost. Více informací u makléře

1 700 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 4
Prodej, rodinný dům, Lověšice

Prodej, rodinný dům, Lověšice

Přerov III-Lověšice, Přerov

Prodej rodinného domu 3+1 v obci Lověšice, okres Přerov. Dům v udržovaném stavu, určený k rozsáhlé rekonstrukci. Přízemní dům napojený na elektřinu 220/380 V, obecní vodovod, kanalizaci i plyn. Má vlastní studnu na dvoře. Zeď mezi jedním pokojem a kuchyní má z povodní roku 1997 prasklou omítku, která nenarušuje stabilitu stavby. Dům bez právních vad a k dispozici ihned. K domu náleží i zahrada 172 m2. Parkování je možné v garáží, která je součástí nemovitosti. V případě Vašeho zájmu kontaktujte našeho makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme prostřednictvím našeho hypotečního centra. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce..

800 000 Kč

Stav: Špatný

před 2 dny 4
Prodej, rodinný dům, 3400 m2, Černotín

Prodej, rodinný dům, 3400 m2, Černotín

Černotín, Černotín

Exkluzivně nabízíme vícegenerační rodinný dům v udržovaném a zachovalém stavu v obci Černotín. Dům disponuje prostornými pokoji a nabízí možnost realizovat přestavbou více bytových jednotek. Dále, se zde nachází prostorný dvůr, na který navazují hospodářská stavení a prostory vhodné k podnikání. Ze dvora je vstup na zahradu o výměře 1976 m2 s ovocným sadem a stodolou, ke které je zajištěn samostatný přístup. Objekt je napojen na obecní rozvod vody, kanalizaci a elektřinu. Občanská vybavenost obce je kompletní. Místo, jako takové nabízí klid, procházky i cyklistické vyžití do nedotčené přírody a okolí. Město Hranice je vzdáleno cca 5 min. Tato zemědělská usedlost je vhodná i pro chov koní či jiné zemědělské záměry. Pořízení nemovitosti doporučujeme i jako výzvu ke změně životního stylu nebo vhodnou investici. V případě zájmu financování zajistíme. Zájemcům doporučujeme prohlídku.

3 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 7
Prodej, rodinný dům, Hranice, ul. Tř. generála Svobody

Prodej, rodinný dům, Hranice, ul. Tř. generála Svobody

Hranice I-Město, Hranice

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Hranicích v blízkosti lázeňského centra. Dům se nachází v žádané lokalitě. V 1 NP jsou 3 místnosti, kuchyně, WC a koupelna, vstup do átria k bazénu a sauně s možností venkovní terasy a krásným výhledem na okolní krajinu. 2 NP jsou 2 místnosti, koupelna, WC. Je zde možnost rozšíření půdních prostor. Součástí domu je bytová jednotka 1+KK s vlastním vchodem. K domu patří 2 garáže a rozlehlé sklepní prostory, zahrada o rozloze 1832 m2. Více informací u makléře.

5 270 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 11
Prodej, rodinný dům, Stříbrnice

Prodej, rodinný dům, Stříbrnice

Stříbrnice, Stříbrnice

Nabízíme moderní atypický situovaný rodinný dům po zdařilé rekonstrukci. Nová elektřina, voda, topení, podlahy. Ve spodní části se nachází zádveří, nová kuchyně s jídelním koutem, prostorný obývací pokoj, ložnice a koupelna se sprchovým koutem a WC. V 1.NP domu prostorná prosvětlená chodba, šatna, 2 větší pokoje a 2 menší pokoje. Před domem zahrada. Dům v klidné lokalitě a napojen na veškeré inženýrské sítě. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Pro bližší informace volejte makléři.

2 288 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 3
Prodej, rodinný dům 3+1, Hranice IV - Drahotuše

Prodej, rodinný dům 3+1, Hranice IV - Drahotuše

Hranice IV-Drahotuše, Hranice

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní podsklepený rodinný dům po částečné rekonstrukci. Podlahy jsou betonové, připraveny ke konečné úpravě. Vytápění a ohřev vody plynovým kotlem. Dům je orientován na jižní stranu, k dispozici zahrada 637 m2 s vysázený ovocnými stromy. Napojeny veškeré inženýrské sítě. Výborná dostupnost do centra města, autobus 250 m.

3 635 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 5 dny 21
Prodej, rodinný dům, 3344 m2, Polkovice

Prodej, rodinný dům, 3344 m2, Polkovice

Polkovice, Polkovice

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi pozemek v centru obce Polkovice vhodný k výstavbě. Na pozemku se nachází v současné době starý dům k demolici. Pozemek možno rozdělit na dvě parcely ideální velikosti pro výstavbu nových rodinných domů, příjezdová cesta je z obou stran pozemku a veškeré inženýrské sítě jsou zde k dispozici. Rovněž podle platného územního plánu obce Polkovice jsou tyto pozemky v zastavitelném území. Pro více informací kontaktujte makléře.

400 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 dny 7
Prodej, rodinný dům, Přerov

Prodej, rodinný dům, Přerov

Přerov XI-Vinary, Přerov

Nabízíme k prodeji rodinný dům 5+1 o zastavěné ploše 160 m2, nacházející se v žádané lokalitě obce Přerov – Vinary. Dům je v původním stavu a paří k němu zahrada o výměře 253 m2. Celková plocha pozemku činí 413 m2. Dům je kompletně podsklepen - velká technická místnost, dvě menší a sklep 10 m2. V přízemí je veranda, obývací pokoj, velká kuchyň s výstupem na terasu, WC a garáž s dílnou. V patře se nachází 4 pokoje - jeden s lodžií a koupelna s vanou a WC. Dům je vytápěn plynovým kotlem a napojený na veškeré inženýrské sítě. Jedná se o klidnou lokalitu s dobrou dostupností a občanskou vybaveností.

3 299 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 7 dny 5
REALITY V OLOMOUCKÉM KRAJI

Olomouc | Prostějov | Přerov | Šumperk
Jeseník


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení bytů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

26. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Olomouckém kraji

25. 01. 18 Svěřte stěhování spolehlivé firmě

Doporučené realitní kanceláře