Komerční prostory k pronájmu, Olomouc

Změnit zadání Počet inzerátů: 53
Pronájem kancelářského prostoru, 60 m², Olomouc

Pronájem kancelářského prostoru, 60 m², Olomouc

Olomouc

Nabízíme k pronájmu čtyři kanceláře s celkovou výměrou 60 m² které se nachází v cihlovém domě bez výtahu, situovaném v klidné části centra Olomouce. Výhled je situován do zeleně. Vytápění a ohřev vody jsou řešeny dálkově. Kanceláře jsou aktuálně volné k okamžitému užívání, pronajímají se jako celek. Pronajímatel požaduje vratnou zálohu ve výši jednoho měsíčního nájmu. Pro podrobnější informace kontaktujte makléře nabídky.

12 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 8
Pronájem skladu, Kožušany-Tážaly

Pronájem skladu, Kožušany-Tážaly

Kožušany, Kožušany-Tážaly

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu komerční objekt v obci Kožušany - Tážaly o celkové výměře 8563 m2 s dojezdovou vzdáleností 20 min. do Olomouce a v blízkosti dálničního přivaděče směr Mohelnice, Prostějov, Ostrava a Přerov. Objekt disponuje vstupní recepcí, podkrovní místností o výměře 60 m2, dále jsou k dispozici dvě kanceláře 50m2, tři 45m2, skladovací prostor 20m2, archiv, WC, koupelna se sprchou, kuchyňka a jídelna a skladovací prostor haly. K objektu přiléhá vlastní parkoviště pro 40 vozidel, které je součástí pronájmu. V případě zájmu lze pronajmout i část prostoru. Celý objekt je oplocen. Bližší informace vám poskytne makléř nabídky.

0 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 6
Pronájem obchod a služby, 1712 m², Olomouc, ul. Lipenská

Pronájem obchod a služby, 1712 m², Olomouc, ul. Lipenská

Hodolany, Olomouc

Nabízíme k pronájmu skladové prostory 545 m2 s celkovou plochou 1712 m2 v Olomouci část Hodolany. Jedná se o přízemní prostory v oploceném areálu. Areál byl využíván jako prodejní sklad a výrobna oděvů. Elektřina zavedena, voda obecní, topení je řešeno přímo z teplárny párou. Parkování přímo v areálu. Doporučujeme prohlídku. Více informací u RK.

25 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 18
Pronájem kancelářského prostoru, Olomouc, ul. Pavelkova

Pronájem kancelářského prostoru, Olomouc, ul. Pavelkova

Hodolany, Olomouc

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v průmyslovém areálu v Hodolanech o rozloze 25 m². Jsou ve druhém podlaží a na stejném podlaží je i sociální zařízení včetně sprchy. Parkování pro osobní automobily je vedle budovy. Areál má 24 hodinovou ostrahu. Doporučujeme prohlídku, další informace u makléře.

3 350 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 4
Pronájem restaurace, stravování, 120 m², Bystročice

Pronájem restaurace, stravování, 120 m², Bystročice

Bystročice, Bystročice

Nabízíme k pronájmu zavedený restaurační provoz v obci Bystročice u Olomouce s celkovou vnitřní kapacitou cca 75 míst. Technické zázemí objektu je řešeno skladem pro uchování nápojů a doplňkového sortimentu, dále je k dispozici malá přípravna pro zajištění drobného, rychlého občerstvení. Hostům je k dispozici salónek s obsazeností 25 míst, v letních měsících je možno využít venkovní posezení v zadní části objektu pro 25 osob. Vytápění a ohřev vody jsou zajištěny kombinovaným kotlem na plyn a tuhá paliva. Voda je využívána z vlastní studny, zároveň je však možno čerpat i z obecní přípojky. Provozovnu lze dále využívat i k jiným podnikatelským účelům, jako např. prodejnu. Cena pronájmu je uvedena bez zálohy na energie, majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou měsíčních nájmů. Nemovitost je k dispozici od 1.1.2021. Pro podrobnější informace kontaktujte makléře nabídky.

9 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 8
Pronájem obchod a služby, 93 m², Olomouc, ul. 1. máje

Pronájem obchod a služby, 93 m², Olomouc, ul. 1. máje

Olomouc

Pronájem komerčních prostorů o celkové výměře 93 m2 v atraktivní lokalitě ulice 1. máje - velmi frekventovaná městská třída mezi centrem města a hlavním nádražím. V prostorách je vstupní místnost s výlohou (37 m2), která průchodem pokračuje do další místnosti (28 m2), kde se nachází oddělené WC a vstup do sklepních prostor (29 m2), které sloužily ke skladovacím účelům. Topení ústřední plynové a ohřev vody pomocí průtokového ohřívače. Další prostory v zadním traktu. Tyto prostory jsou vhodné k využití jako prodejní prostor, sklad, kanceláře. Rozvody elektrické energie a plynu jsou již v mědi. Rozvody vody a kanalizace jsou v plastu. Do sklepních prostor je přiveden optický kabel - vysoká rychlost internetu. Možnost parkování před domem a využití i dalších prostor v zadním traktu domu. Prostory jsou k dispozici ihned. Více informací u makléře nebo v RK. Cena je uvedena bez záloh na energie.

15 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 10
Pronájem skladu, 351 m², Hlušovice, ul. Okružní

Pronájem skladu, 351 m², Hlušovice, ul. Okružní

Hlušovice, Hlušovice

Nabízíme k pronájmu výrobní skladovací prostory v obci Hlušovice. V budově je velká hala, do které lze vjet větším autem, kanceláře nebo další skladovací prostory, prostorná kuchyně, koupelny a toalety, šatny. Voda je ze studny, tedy zdarma. Obci se platí pouze voda stoková. Vytápět lze buď tuhými palivy, nebo plynem. Záleží na výběru klienta. Zbylé energie si nájemník napíše sám na sebe. Prostor je volný od 1.4.2021. Objekt je vhodný pro internetový obchod. Více info u makléře

0 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 7
Pronájem komerčního objektu, 280 m², Kožušany-Tážaly

Pronájem komerčního objektu, 280 m², Kožušany-Tážaly

Kožušany, Kožušany-Tážaly

Nabízíme k pronájmu komerční objekt v obci Kožušany - Tážaly o celkové výměře 280 m2 s dojezdovou vzdáleností cca. 20 min. do Olomouce a v blízkosti dálničního přivaděče směr Mohelnice, Prostějov, Ostrava a Přerov. Objekt disponuje vstupní recepcí, podkrovní místností o výměře cca. 60 m2, dále jsou k dispozici dvě kanceláře cca. 50m2, tři cca 45m2, skladovací prostor cca 20m2, archiv, WC, koupelna se sprchou, kuchyňka a jídelna. K objektu přiléhá vlastní parkoviště pro 5 vozidel, které je součástí pronájmu. V případě zájmu lze pronajmout další přilehlé prostory, které mohou sloužit jako sklad, nebo výrobní hala a parkovací plochu s kapacitou cca. 16 vozidel. Cely objekt je oplocen. Bližší informace vám poskytne makléř nabídky.

45 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 18
Pronájem kancelářského prostoru, 35 m², Šternberk

Pronájem kancelářského prostoru, 35 m², Šternberk

Šternberk

Nabízíme pronájem zařízené kanceláře ve Šternberku na Nádražní ulici. Předmětem pronájmu je kancelář o velikosti 22 m2, a další místnosti, kuchyň, sociální zařízení včetně sprchy a chodba. Kancelář je vybavená klimatizací. Prostory se nacházeji v budově ve které sídlí i další firma. Parkovat lze na parkovišti před budovou, nebo na uzavřeném dvoře. Cena uvedena včetně poplatků.

7 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 8
Pronájem kancelářského prostoru, 400 m², ul. Pavelčákova

Pronájem kancelářského prostoru, 400 m², ul. Pavelčákova

Olomouc

Nabízíme pronájem kancelářských prostor v centru města na ulici Pavelčákova. Vstup je po schodišti nebo výtahem. K dispozici je jedna samostatná větší místnost. Dále tři místnosti u sebe. Součástí jedné místnosti je jedna menší místnost. Vchod do každé kanceláře je samostatný. Na chodbě je WC spolu s kuchyňkou a technickou místností. Lze pronajmout samostatně nebo jako celek. Více informací u odpovědného makléře.

0 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 12
REALITY V OLOMOUCKÉM KRAJI

Olomouc | Prostějov | Přerov | Šumperk
Jeseník


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

23. 04. 20 S dobrým pojištěním už se nemusíte bát o střechu nad hlavou

09. 05. 18 Vyklízení bytů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

26. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Olomouckém kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->