Doporučené realitní kanceláře

Pozemky na prodej Olomoucký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, stavební pozemek, Hrabůvka

Prodej, stavební pozemek, Hrabůvka

Hrabůvka, Hrabůvka

Nabízíme prodej stavebního pozemku v nově vzniklé lokalitě obce Hrabůvka u Hranic. Mírně svažitý pozemek situovaný na jihozápadní stranu o celkové výměře 1091 m2 se nachází v klidné části obce. Dle územního plánu určen pro zástavbu bydlení. Elektřina na hranici pozemku nebo v dosahu, kanalizace na hranici pozemku, voda v dosahu (možnost studny). Výborná dopravní dostupnost - 3 km na dálnici D1 a 5 km do města Hranice. Obec Hrabůvka nabízí veškerou občanskou vybavenost - obecní úřad, školka, obchod, hospoda, sportoviště, autobusová doprava a v blízkosti golfové hřiště, příroda. Příjezd po zpevněné obecní komunikaci. Zajistíme Vám optimální variantu financování koupě pozemku a i případné výstavby rodinného domu.

643 690 Kč

Stav: Dobrý

před 5 hod. 4
Prodej, stavební parcela,1445 m2, Jeseník, ul. Za Pilou

Prodej, stavební parcela,1445 m2, Jeseník, ul. Za Pilou

Bukovice, Jeseník

Nabízíme k prodeji pozemek v krásném a čistém prostředí Jeseníků. Koncový pozemek o celkové výměře 1445 m2 se nachází pod Křížovým Vrchem. Dle územního plánu je pozemek určen pro zástavbu, bydlení. Elektřina na hranici pozemku,v roce 2019 bude obec budovat veřejný vodovod a kanalizaci. Příjezd po obecní komunikaci.K pozemku je možno dokoupit vedlejší pozemek o rozloze 3985 m2 vedených jako orná půda. Zajistíme Vám optimální variantu financování. Více informací u makléře.

1 450 000 Kč

Stav: Dobrý

před 11 hod. 7
Prodej, pozemek, 1177 m2, Mostkov - Oskava

Prodej, pozemek, 1177 m2, Mostkov - Oskava

Mostkov, Oskava

Nabízíme k prodeji pozemek na okraji obce. Lze ho využít jako zahradu popř. k umístění mobilheimu. Inženýrské sítě na hranici pozemku. V těsné blízkosti zahrady teče potok. Bližší informace u makléře.

220 000 Kč

Stav: Dobrý

před 12 hod. 4
Prodej, pozemek, 5046 m2, Štíty

Prodej, pozemek, 5046 m2, Štíty

Štíty

Nabízíme k prodeji zemědělské pozemky v katastrálním území Březenský Dvůr, okres Šumperk. Jedná se o pět parcel, které jsou zemědělsky využívány bez nájemní smlouvy.

133 000 Kč

Stav: Dobrý

před 12 hod. 5
Prodej, stavební pozemek, Hrabůvka

Prodej, stavební pozemek, Hrabůvka

Hrabůvka, Hrabůvka

Nabízíme prodej stavebního pozemku v nově vzniklé lokalitě obce Hrabůvka u Hranic. Mírně svažitý pozemek situovaný na jihozápadní stranu o celkové výměře 1134 m2 se nachází v klidné části obce. Dle územního plánu určen pro zástavbu bydlení. Elektřina na hranici pozemku nebo v dosahu, kanalizace na hranici pozemku, voda v dosahu (možnost studny). Výborná dopravní dostupnost - 3 km na dálnici D1 a 5 km do města Hranice. Obec Hrabůvka nabízí veškerou občanskou vybavenost - obecní úřad, školka, obchod, hospoda, sportoviště, autobusová doprava a v blízkosti golfové hřiště, příroda. Příjezd po zpevněné obecní komunikaci. Zajistíme Vám optimální variantu financování koupě pozemku a i případné výstavby rodinného domu.

669 060 Kč

Stav: Dobrý

včera 4
Prodej, pole, 4966 m2, Lhota nad Moravou

Prodej, pole, 4966 m2, Lhota nad Moravou

Lhota nad Moravou, Náklo

Nabízíme k prodeji 2 pozemky vedené jako orná půda a trvalý travní porost o celkové výměře 4966 m2 v katastrálním území Lhota nad Moravou, okres Olomouc. Jedná se o pruhy v honu. Přístup po obecní nezpevněné komunikaci. BPEJ 35800. Pozemky jsou obhospodařovány na základě pachtovní smlouvy. Daň z nabytí nemovitých věcí hradí kupující. Vhodné jako dlouhodobá investice. Doporučujeme.

175 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 3
Prodej, les, 6994 m2, Nová Hradečná

Prodej, les, 6994 m2, Nová Hradečná

Nová Hradečná, Nová Hradečná

Nabízíme Vám pozemek veden jako pozemek určený k plnění funkcí lesa, druh pozemku lesní pozemek. Celková plocha 6994 m2. Malebná podhorská obec Nová Hradečná se nachází devět kilometrů severozápadně od města Uničov a je součástí Mikroregionu Uničovsko v Olomouckém kraji. Okolí tvoří turisticky přitažlivá pahorkatina Nízkého Jeseníku a zalesněný vrchol Bradlo, zvaný též Moravský Blaník. V kupní ceně není zahrnut správní poplatek za návrh na vklad a daň z nabytí nemovitosti. V případě zájmu kontaktujte makléře zakázky.

61 346 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 3
Prodej, les, 5912 m2, Nová Hradečná

Prodej, les, 5912 m2, Nová Hradečná

Nová Hradečná, Nová Hradečná

Nabízíme Vám pozemek veden jako pozemek určený k plnění funkcí lesa, druh pozemku lesní pozemek. Celková plocha 5912 m2. Malebná podhorská obec Nová Hradečná se nachází devět kilometrů severozápadně od města Uničov a je součástí Mikroregionu Uničovsko v Olomouckém kraji. Okolí tvoří turisticky přitažlivá pahorkatina Nízkého Jeseníku a zalesněný vrchol Bradlo, zvaný též Moravský Blaník. V kupní ceně není zahrnut správní poplatek za návrh na vklad a daň z nabytí nemovitosti. V případě zájmu kontaktujte makléře zakázky.

51 856 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 3
Prodej, les, 11059 m2, Nová Hradečná

Prodej, les, 11059 m2, Nová Hradečná

Nová Hradečná, Nová Hradečná

Nabízíme Vám pozemek veden jako pozemek určený k plnění funkcí lesa, druh pozemku lesní pozemek. Celková plocha 11059 m2. Malebná podhorská obec Nová Hradečná se nachází devět kilometrů severozápadně od města Uničov a je součástí Mikroregionu Uničovsko v Olomouckém kraji. Okolí tvoří turisticky přitažlivá pahorkatina Nízkého Jeseníku a zalesněný vrchol Bradlo, zvaný též Moravský Blaník. V kupní ceně není zahrnut správní poplatek za návrh na vklad a daň z nabytí nemovitosti. V případě zájmu kontaktujte makléře zakázky.

97 001 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 3
Prodej, les, 5405 m2, Nová Hradečná

Prodej, les, 5405 m2, Nová Hradečná

Nová Hradečná, Nová Hradečná

Nabízíme Vám pozemek veden jako pozemek určený k plnění funkcí lesa, druh pozemku lesní pozemek. Celková plocha 5405 m2. Malebná podhorská obec Nová Hradečná se nachází devět kilometrů severozápadně od města Uničov a je součástí Mikroregionu Uničovsko v Olomouckém kraji. Okolí tvoří turisticky přitažlivá pahorkatina Nízkého Jeseníku a zalesněný vrchol Bradlo, zvaný též Moravský Blaník. V kupní ceně není zahrnut správní poplatek za návrh na vklad a daň z nabytí nemovitosti. V případě zájmu kontaktujte makléře zakázky.

47 409 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 3
REALITY V OLOMOUCKÉM KRAJI

Olomouc | Prostějov | Přerov | Šumperk
Jeseník


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení bytů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

26. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Olomouckém kraji

25. 01. 18 Svěřte stěhování spolehlivé firmě