Pozemky, Stavební pozemky na prodej Olomoucký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 156
Prodej, stavební pozemek, 2521 m2, Žulová

Prodej, stavební pozemek, 2521 m2, Žulová

Žulová

Máme pro Vás k prodeji stavební pozemek s rozsáhlou zahradou v centru malebné obce Žulová. Příjezd a zavedení veškerých inženýrských sítí (veřejný vodovod, plyn a kanalizace) přes obecní parcelu s věcným břemenem. Na pozemku se nachází budova s číslem popisným, která je ale ve stavu neobyvatelném, tedy možnost výstavby domu nového dle vlastních představ. Pozemek lze rovněž využít jako dvě stavební parcely. Veškerá občanská vybavenost jako je škola, školka, obchody, lékař nebo pošta je dostupná do pěti minut pěší chůze. Bydlení v klidné čisté lokalitě v podhůří poetických Rychlebských hor. Financování Vám rádi zařídíme přes naše hypoteční centrum. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře naší realitní společnosti.

545 000 Kč

Stav: Dobrý

před 17 hod. 3
Prodej, pozemek,1379 m2, Javorník - Ves

Prodej, pozemek,1379 m2, Javorník - Ves

Javorník

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 1379 m2 v obci Javorník, v katastrálním území Javorník - Ves s rozměry cca 20 x 68 m. Parcelu je možné napojit na veřejný rozvod vodovodní a kanalizační sítě a na elektrickou síť. Pozemek je vhodný k výstavbě rodinného domu nebo rekreačního objektu. Dle územního plánu se pozemek nachází v zastavitelných plochách "Plochy smíšené obytné - venkovské". Pěkná a klidná lokalita, která nabízí široké rekreační vyžití, vhodná i k trvalému bydlení. Zajistíme Vám optimální variantu financování pozemku i výstavby domu.

350 000 Kč

Stav: Dobrý

před 18 hod. 5
Prodej, stavební pozemek 2743 m2, Branná

Prodej, stavební pozemek 2743 m2, Branná

Branná, Branná

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 2.743 m2 v obci Branná. Dle územního plánu se pozemek nachází v zóně pro obytné budovy včetně rekreačních. Samotná obec Branná je, již dle svého názvu, vstupní bránou do rekreační oblasti Jeseníků s řadou turisticky vyhledávaných a navštěvovaných míst, včetně lyžařského areálu. Pozemek v terasovitém svahu je přístupný z obecní komunikace ve spodní i vrchní části parcely. Inženýrské sítě (veřejný vodovod, elektřina a kanalizace) jsou vedeny na hranici pozemku rovněž z obou stran parcely. Více informací u našeho makléře. Financování jednoduše přes naše hypocentrum.

930 000 Kč

Stav: Dobrý

před 18 hod. 6
Prodej, pozemek, 2233 m2, Bělotín

Prodej, pozemek, 2233 m2, Bělotín

Bělotín, Bělotín

Prodej pozemku o výměře 2233 m2 v klidné části obce Bělotín. Pozemek je obdélníkového tvaru, uliční šíře 35 m, rovinatý, slunný, IS na hranici pozemku vyjma kanalizace. Územní plán obce řeší pozemek pro zástavbu rodinného domu. Další informace u makléře RK.

850 000 Kč

Stav: Dobrý

před 22 hod. 3
Prodej, pozemek, Slatinice - Lípy

Prodej, pozemek, Slatinice - Lípy

Lípy, Slatinice

Prodej stavebního pozemku, 1500 m2 v obci Slatinice - Lípy. Pozemek je ze tří stran oplocený se samostatným vstupem z polní cesty. Pozemek je zatravněný, v dosahu pozemku je elektřina, vodu lze řešit vybudováním vlastní studny. Jedná se o velice klidnou část obce. Doporučujeme prohlídku. Zajistíme nejvýhodnější financování. Bližší informace v RK.

1 275 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 3
Prodej, pozemek, 1027 m2, Biskupice

Prodej, pozemek, 1027 m2, Biskupice

Biskupice, Biskupice

Nabízíme k prodeji pozemek vhodný pro výstavbu rodinného domu v klidné části obce Biskupice cca 10 km od Prostějova. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, ke kterému vede obecní komunikace. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

563 500 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 3
Prodej, stavební pozemek, Kralice na Hané

Prodej, stavební pozemek, Kralice na Hané

Kralice na Hané, Kralice na Hané

Nabízíme ke koupi pozemek pro výstavbu rodinného domu v Kralicích na Hané o rozloze 958 m2. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. V rámci komplexních služeb, vyřídíme financování.

1 340 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 5
Prodej, stavební parcela, 1738 m2, Zlaté Hory - Ondřejovice

Prodej, stavební parcela, 1738 m2, Zlaté Hory - Ondřejovice

Ondřejovice, Zlaté Hory

Chcete si postavit roubenku, chatu, či domek uprostřed čisté jesenické přírody? Máme pro Vás stavební pozemek u Zlatých hor v části obce Ondřejovice. Pozemkem ve svahovitém terénu protéká potůček, který přímo vybízí ve spodní části k vybudování jezírka, či rybníčku. Dojezd do nejbližších turisticky vyhledávaných míst jako je Rejvíz – Mechová jezírka, nebo Zlatorudné mlýny do 5 minut. Nejbližší sjezdovka v Dolním Údolí s dojezdem do 3 minut. Pozemek s poetickým výhledem na okolní krajinu. Pro další informace volejte Vašemu makléři.

395 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 7
Prodej, stavební pozemek, 907 m2, Olomouc

Prodej, stavební pozemek, 907 m2, Olomouc

Olomouc

Prodáváme exkluzivně stavební pozemek v Holicích u Olomouce, který je v územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. K pozemku je přivedena pouze elektrická energie. Příjezd po obecní komunikaci. Jelikož není k pozemku dotažená vodovodní přípojka, musí se zřídit na pozemku vrt. Na kanalizační síť se lze připojit cca 60 m. Veškeré přípojky sítí k pozemku schváleny od distributorů. Bližší informace k pozemku u makléře. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

1 618 995 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 3
Prodej, stavební pozemek, 649 m2, Klenovice na Hané

Prodej, stavební pozemek, 649 m2, Klenovice na Hané

Klenovice na Hané, Klenovice na Hané

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý stavební pozemek v klidné ulici obce Klenovice na Hané. Pozemek má téměř obdélníkový tvar s rozměry cca 15 m x 44 m. Na pozemku stál dříve rodinný dům, takže všechny inženýrské sítě jsou přivedeny. Obec Klenovice na Hané má veškerou občanskou vybavenost-základní a mateřská škola, obchody, pošta, lékaři, sportoviště. Spojení do Prostějova je velmi dobré, vzdálenost asi 11 km. Doporučujeme prohlídku. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

849 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 4
REALITY V OLOMOUCKÉM KRAJI

Olomouc | Prostějov | Přerov | Šumperk
Jeseník


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení bytů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

26. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Olomouckém kraji

25. 01. 18 Svěřte stěhování spolehlivé firmě

Doporučené realitní kanceláře