Pozemky, Stavební pozemky na prodej Olomoucký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 107
Prodej, pozemek, 728 m2, Droždín

Prodej, pozemek, 728 m2, Droždín

Droždín, Olomouc

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v nejžádanější lokalitě na okraji městské části Droždín, ulice Na Padělkách, na západním kopci s výhledem na Olomouc. V nedávno zbudovaném satelitu jsou zajištěny asfaltové příjezdové cesty, parkovací místa na ulici, chodníky, veřejné osvětlení atd. Stavební pozemek má veškeré inženýrské sítě (vodovod, plyn, kanalizace, elektřina) na hranici pozemku. Autobus MHD se nachází 2 minuty od pozemku. Bydlení v klidné a čisté lokalitě pát minut od Olomouce. Doporučujeme prohlídku s našimi makléři.

2 912 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 hod. 4
Prodej, pozemek, 3437 m2, Hrabišín

Prodej, pozemek, 3437 m2, Hrabišín

Hrabišín

Prodej pozemku k výstavbě rodinného domu v klidné části obce Hrabišín, 8 km od Šumperka. Jedná se o dvě parcely s celkovou výměrou 3437 m2. Pozemek je vhodný pro výstavbu domu nebo bytového domu, ale vzhledem k tomu, že se nachází v okrajové části, tak i pro chovatele zvířat. Veškeré inženýrské sítě, mimo plynu, jsou na hranicích pozemku. S financováním rádi pomůžeme.

1 544 800 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 24 hod. 5
Prodej, pozemek, 1092 m2, Studená Loučka

Prodej, pozemek, 1092 m2, Studená Loučka

Mohelnice

Stavební pozemek v obci Studená Loučka o výměře 1092 m2. Obec se nachází kousek od známého motorestu Studená Loučka mezi Mohelnicí a Moravskou Třebovou, v pěkném a klidném prostředí. Na hranici pozemku plyn, elektřina a vodovod.Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. S financováním rádi pomůžeme.

599 900 Kč

Stav: Dobrý

včera 6
Prodej, pozemek, Ohrozim

Prodej, pozemek, Ohrozim

Ohrozim, Ohrozim

Nabízíme k prodeji stavební parcelu o výměře 691 m2 v obci Ohrozim. V současnosti se na pozemku nachází starší dům ze smíšeného zdiva, po jehož demolici může nový majitel postavit zcela nový rodinný dům dle svých představ. Pozemek je umístěn v klidné a tiché části Ohrozimy. Všechny inženýrské sítě na hranici pozemku. Pro více informací volejte naše makléře.

690 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 3
Prodej, stavební parcela, 368 m2, Loučná nad Desnou

Prodej, stavební parcela, 368 m2, Loučná nad Desnou

Přemyslov, Loučná nad Desnou

Ve vyhledávané rekreační oblasti Loučná nad Desnou, část Přemyslov Vám nabízíme pozemek k výstavbě rekreačních objektů. Pozemek je svahovitý a nachází se v těsné blízkosti skiareálu Kouty nad Desnou, kde je maximální sportovní i relaxační vyžití po celý rok. Termální lázně Velké Losiny cca 7km. Zveme na prohlídku. Naším klientům pomůžeme s výhodným financováním této nemovitosti.

290 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 9
Prodej, stavební parcela, Čelechovice na Hané

Prodej, stavební parcela, Čelechovice na Hané

Čelechovice na Hané, Čelechovice na Hané

Nabízíme ke koupi stavební parcelu o celkové rozloze 1327 m2. Tento pozemek se nachází v ploše změny SV - plochy smíšené obytné dle územního plánu. Hlavní využití plochy je individuální bydlení venkovského charakteru se zahradami. Nová zástavba bude svoji polohou a umístěním respektovat původní zástavbu. Inženýrské sítě se budují na hranici pozemku. Kanalizace je již zavedená, na elektřinu a vodu je vypracovaný a zaplacený projekt, který bude dokončen do konce roku. Vhodné i jako dlouhodobá investice. Doporučujeme.

1 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 3
Prodej, stavební pozemek, Maletín

Prodej, stavební pozemek, Maletín

Starý Maletín, Maletín

Prodej stavebního pozemku v okrajové části obce Maletín. Připojení elektrické energie na hranici pozemku. Na pozemku je zasypaná kopaná studna. K dispozici projekt na stavbu rodinného domu, stavební povolení z roku 1991. Zajistíme výhodné financování.

250 550 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 5
Prodej, pozemek, 1517 m2, Šumperk

Prodej, pozemek, 1517 m2, Šumperk

Šumperk, Šumperk

Prodej stavební parcely o celkové výměře 1517 m2. Na hranici parcely jsou veškeré IS (elektřina, plyn, kanalizace, veřejný vodovod). Atraktivní, slunná lokalita s JZ expozicí, klidná část obce. Výhodná investice. Pomůžeme vám s výhodným financováním.

1 668 700 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 5
Prodej, stavební pozemek, Šternberk

Prodej, stavební pozemek, Šternberk

Šternberk

Prodej stavebního pozemku o rozloze 17500 m2 určeného na developerský projekt - výstavba rodinných domů v atraktivní oblasti Šternberka - Hlásnice. Vyjmuto na stavbu, nezasíťované. Dle UP lze ihned začít s výstavbou. Inženýrské sítě v dosahu. Bližší info u makléře.

930 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 3 dny 5
Prodej, stavební pozemek, 13149 m2, Rapotín

Prodej, stavební pozemek, 13149 m2, Rapotín

Rapotín, Rapotín

Pozemek o celkové výměře 13149 m2. V územním plánu obce je pozemek veden jako stavební pro občanské vybavení komerčního typu (průmyslová zóna, haly apod.). Na hranici pozemku je přípojka elektřiny. V blízkosti pozemku je plynová přípojka, veřejný vodovod a kanalizace. Žádaná lokalita v blízkosti města Šumperk.

525 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 3
REALITY V OLOMOUCKÉM KRAJI

Olomouc | Prostějov | Přerov | Šumperk
Jeseník


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení bytů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

26. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Olomouckém kraji

25. 01. 18 Svěřte stěhování spolehlivé firmě

Doporučené realitní kanceláře