Pozemky na prodej Olomoucký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 395
Prodej zahrady, 530 m², Křelov-Břuchotín

Prodej zahrady, 530 m², Křelov-Břuchotín

Křelov-Břuchotín

Nabízíme k prodeji zahradu o výměře 530 m2 vhodnou k výstavbě rekreační nemovitosti v obci Křelov. Zajistíme výhodné financování, pro domluvení termínu prohlídky volejte makléře.

0 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 10 měsíci 4
Prodej pozemku, 473 m², Skřípov

Prodej pozemku, 473 m², Skřípov

Skřípov, Skřípov

Nabízíme k prodeji parcelu, o výměře 509 m2, která se nachází v obci Skřípov. Více informací u makléře.

0 Kč

Stav: Dobrý

před 9 měsíci 3
Prodej pozemku, 1433 m², Norberčany

Prodej pozemku, 1433 m², Norberčany

Stará Libavá, Norberčany

Nabízíme k prodeji parcelu, která se nachází v obci Stará Libavá. Více informací u makléře.

0 Kč

Stav: Dobrý

před 9 měsíci 3
Prodej pozemku, 784 m², Veselíčko

Prodej pozemku, 784 m², Veselíčko

Veselíčko

Nabízíme k prodeji pozemek, o výměře 784 m2, který se nachází v obci Veselíčko. Více informací u makléře.

0 Kč

Stav: Dobrý

před 9 měsíci 3
Prodej pozemku k bydlení, 3403 m², Hustopeče nad Bečvou

Prodej pozemku k bydlení, 3403 m², Hustopeče nad Bečvou

Hustopeče nad Bečvou, Hustopeče nad Bečvou

V zastoupení majitele Vám nabízíme stavební pozemek dle platného územního plánu v Hustopečích nad Bečvou, který se nachází v klidné části obce, jehož celková rozloha činí 3 403 m2 a plocha k zastavění činí 2 500 m2. Aktuálně na pozemku stojí dům určen buď to k demolici nebo rozsáhlé rekonstrukci, do kterého je zavedena elektřina. Ostatní inženýrské sítě se nacházejí na hranici pozemku nebo v její blízkosti. Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat makléře a domluvit si osobní prohlídku. S financováním Vám rádi pomůžeme.

0 Kč

Stav: Špatný

před 9 měsíci 12
Prodej pozemku k bydlení, 944 m², Křenovice

Prodej pozemku k bydlení, 944 m², Křenovice

Křenovice, Křenovice

Hledáte prostorný pozemek pro stavbu rodinného domu v klidném prostředí venkova. Nabízíme k prodeji slunnou rovinatou zahradu k výstavbě rodinného domu o celkové rozloze 944 m2. Délka pozemku je 85m a šířka 11m. Zahrada je dle územního plánu určena k výstavbě. Pozemek se nachází na konci obce Křenovice u Kojetína. Jedná se o velmi klidnou lokalitu s dobrou dostupností města Kojetína (cca 3,5 km) nebo okresního města Prostějova (cca 23 km). Na hranici pozemku jsou všechny inženýrské sítě, je zde přípojka elektřiny, vody, plynu i kanalizace. V současnosti je na pozemku malý zahradní domek. V okolí se nachází rybník, řeka Haná a katastrálním územím Křenovic protékají potoky Vlčidolka a Syrovátka. Okolní lesy poskytují možnost houbaření a turistiky. Přímo v obci je škola, školka, knihovna, kulturní dům, hospoda, sportoviště. Pro více informací volejte makléře. Pomůžeme Vám rádi i s financováním nemovitosti.

0 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 10 měsíci 8
Prodej pozemku k bydlení, 920 m², Dub nad Moravou

Prodej pozemku k bydlení, 920 m², Dub nad Moravou

Dub nad Moravou

Hledáte prostorný pozemek pro stavbu rodinného domu v klidném prostředí venkova. Nabízíme k prodeji pozemek sestávající se ze dvou parcel, vhodný k výstavbě domu o celkové rozloze 920 m2 na okraji městysu Dub nad Moravou, směrem na Nenakonice. Pozemek je dle územního plánu určen k výstavbě. Dříve na tomto pozemku již domek stál, majitelka provedla jeho demolici a proto se zde nachází ještě stavební materiál z původního domu. Přední část pozemku je u silnice a je zde zvýšený chodník se zábradlím. Ceny pozemků se pohybují v této lokalitě v průměru kolem 1500,-Kč/m2 a z výše uvedených důvodů je cena za m2 jen cca 1000,- Kč/m2. Jedná se o klidnou lokalitu s dobrou dostupností jak města Prostějova (cca 13km) i krajského města Olomouce (cca 14 km). Okolní příroda poskytuje možnost houbaření, cykloturistiky a turistiky. Přímo v obci je výborná občanská vybavenost (škola, školka, knihovna, kulturní dům, restaurace, sportoviště a další).

0 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 15
Prodej pozemku, 6671 m2, Jeseník

Prodej pozemku, 6671 m2, Jeseník

Jeseník

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji lukrativní pozemky o celkové rozloze 6671 m2, které se nachází na takzvaném Lipovském kopci, v podhůří Jeseníků. Z pozemků jsou krásné výhledy na hory, v okolí spousta možností - lyžování, běžky, cyklistika, pěší turistika, lázně. Veškerá občanská vybavenost v místě. Více informaci v RK.

0 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 9
Prodej lesa, 31249 m², Bezuchov

Prodej lesa, 31249 m², Bezuchov

Bezuchov, Bezuchov

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji podíl lesa, který se nachází v katastrálním území obce Bezuchov. Jedná o zdravý listnatý les s převážně opadavými listnatými stromy. V současné době je les v dlouhodobém pronájmu na základě pachtovní smlouvy. Ideální na investici. Pro více informací a sdělení ceny neváhejte kontaktovat našeho makléře.

0 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 10 měsíci 3
Prodej pozemku k bydlení, 2080 m², Pavlovice u Přerova

Prodej pozemku k bydlení, 2080 m², Pavlovice u Přerova

Pavlovice u Přerova, Pavlovice u Přerova

Nabízíme k prodeji zahradu v Pavlovicích u Přerova o celkové výměře 2080 m2. Pozemek se nachází na okraji obce. Výhodou je obdelníkový tvar s dostatečnou šířkou a otevřený výhled na všechny světové strany. V blízkosti přírodní rybník. IS voda a elektřina na hranici pozemku. Obecní příjezd z obou stran. Dojezd do Olomouce je cca 10 - 15 min. V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře. Financování s MMF za velmi příznivých podmínek.

0 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 9 měsíci 10
REALITY V OLOMOUCKÉM KRAJI

Olomouc | Prostějov | Přerov | Šumperk
Jeseník


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

23. 04. 20 S dobrým pojištěním už se nemusíte bát o střechu nad hlavou

09. 05. 18 Vyklízení bytů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

26. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Olomouckém kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->