Vyklízení bytů Brno

Chystáte se na stěhování? Potřebujete vyklidit byt? Hledáte spolehlivého partnera? Jaké služby nabízí vyklízení bytů Brno?

Vyklízení bytů Brno

Ilustrační foto, zdroj: Reality v kraji.cz

Vyklízení bytů Brno společnosti Dymas lze využít jako samostatnou službu i jako součást komplexních stěhovacích služeb. Provádíme vyklízení bytů, domů, pozůstalostí i půd. Jsme schopni odvést starý nábytek a nechat jej ekologicky zlikvidovat nebo odprodat do bazaru. Některé druhy nábytku nebo stavebního materiálu vykoupíme také sami. A co dalšího nabízíme?

Nebojte se starých spotřebičů

Naše služba je ideální pro každého, kdo se chystá přestěhovat ze starého a vybudovat si nové zázemí s novým nábytkem a dalším vybavením. Bez problému tak zlikvidujeme staré elektrospotřebiče i IT zařízení jako jsou počítače, wifi routery nebo rozvody. Vše odvezeme do sběrného dvora a necháme zlikvidovat.

Naše přednosti

Vyklízení bytů Brno zaměstnává pouze stálé a kvalifikované pracovníky, které pravidelně školíme a přezkušujeme v bezpečnosti. Jsme vybaveni nejmodernější technikou jako jsou nejrůznější zvedáky, kladkostroje, auto s rukou nebo jeřáb. Hravě tak odvezeme například klavír, trezor nebo jiné objemné předměty, a to klidně i z desátého patra.

Odvezeme zeleň i komunální odpad

Kromě klasického nábytku jako jsou staré sedací soupravy, kuchyňské linky nebo obývací stěny či postele, odvážíme a likvidujeme také velké kancelářské stoly a skříně, všechny druhy domácích elektrospotřebičů včetně plynových sporáků a kotlů, zeleň ze zahrady, stavební materiál i suť, sklo, kov nebo dřevěný a kovový odpad. Odvezeme také nebezpečné složky komunálního odpadu.

Pracujeme za všech okolností

Potřebujete vyklidit starý dlouho nepoužívaný byt? Nemusíte se obávat. Pracujeme za všech podmínek. Vyklidíme sklepy i zaprášené půdní prostory. Jsme vybaveni pro práci kdekoliv a odvoz jakéhokoliv materiálu všech tvarů i velikosti. Na vše jsme pojištěni a vybaveni mnohaletou praxí a trvale nízkými cenami.

Stále si nevíte rady s vyklizením bytu? Kontaktujte nás a přesvědčte se o našich přednostech. Rádi vám nezávazně poradíme a vytvoříme cenovou kalkulaci zdarma.

Přehled všech článků

Archiv článků

23. 04. 20 S dobrým pojištěním už se nemusíte bát o střechu nad hlavou

09. 05. 18 Vyklízení bytů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

26. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Olomouckém kraji

Olomoucko je krajem, který s otevřenou náručí vítá milovníky turistiky, cykloturistiky, hor i přírodních památek. Největším lákadlem tohoto regionu jsou Jeseníky, které jsou známé nejen v České republice ale i na Slovensku a v Polsku. Navštivte Jeseníky i vy, ubytování najdete na stránkách: ubytování Jeseníky. Pokud si nepotrpíte na luxus a víte se uskromnit, určitě se podívejte na sekci: levné ubytování Jeseníky, kde najdete širokou nabídku chat, chalup, apartmánů a ubytování v soukromí za velmi příznivé ceny.

Hledáte volné byty na prodej Praha 9? Prohlédněte si atraktivní projekt Harfa Park.

Novostavby, reality Praha od Faraon reality.

Na portálu Hauzi.cz najdete i ubytování Olomouc - město, které se vyznačuje jako centrum Střední Moravy a zároveň je jedním z nejstarších a historicky nejvýznamnějších měst v Česku. Rezervujte si pobyt již dnes a užijte si skvělou dovolenou.

-->