Adresář realitních kanceláří

Olomoucký kraj
 Přerovská realitní kancelář NEMO

Přerovská realitní kancelář NEMO

Naše realitní společnost zprostředkovává již od roku 1992 prodeje, nákupy, výměny, pronájmy všech typů nemovitostí a bytů v rámci celého Olomouckého kraje. Poskytujeme klientům profesionální a komplexní realitní servis.

Carroll & Dohnal s.r.o.

Carroll & Dohnal s.r.o.

Centrem našeho působení je Ostrava. Svou činností pokrýváme celý Moravskoslezský a Olomoucký kraj. Naše vazby dále přesahují do Prahy a dalších částí České republiky. Obchodní partnery máme rovněž v Polsku, Izraeli a v dalších zemích.

COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Jsme realitní kancelář, která využívá nejmodernější technologie a postupy k tomu, aby Vám zajistila maximální možný servis s co možná největší úsporou Vašeho času při výběru nemovitosti.

EVROPA realitní kancelář

EVROPA realitní kancelář

EVROPA realitní kancelář - nejlepší volba při prodeji vaší nemovitosti. Věříme v kvalitu našich realitních služeb. Projděte si recenze a zkušenosti našich zákazníků.

KUZO Partners s.r.o.

KUZO Partners s.r.o.

Na realitním trhu v České republice působíme již od roku 2006. Zabýváme se zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitostí, a to i komerčního charakteru. V našem logu jsme použili symbol pomoci, který vyjadřuje naší filozofii ve vztahu k účastníkům realitního obchodu.

M & M reality holding a. s.

M & M reality holding a. s.

Společnost M&M reality holding a.s. se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí, pronájmem objektů a jejich správou a samozřejmě poskytuje i široké právní a finanční poradenství v oblasti realit. Díky silnému finančnímu zázemí, síti poboček po celé ČR a makléřům, vyškoleným odborným školícím programem, je schopna prodat Vaši nemovitost v bezkonkurenčně rychlém čase.

OKNO REALIT s.r.o.

OKNO REALIT s.r.o.

V průběhu deseti let s společnosti IGIVEX, s.r.o. a OKNO REALIT, s.r.o. se adaptovaly na regionálním realitním trhu a staly se významným obchodním partnerem. Stabilizovali jsme obchodní tým, který Vám poskytne kompletní profesionální realitní servis. Jako jedna z mála realitních společností zajišťujeme výkupy nemovitostí z vlastních zdrojů, zprostředkováváme v průměru 200 – 300 nemovitostí ročně, zajišťujeme provádění elektronických dobrovolných a nedobrovolných dražeb a aukcí (vlastníme dražební síň www.drazebnisin.cz) a realizujeme developerské projekty, spolupracujeme s insolvenčními správci a pomáháme vyřešit těžké životní situace, jako jsou např. exekuce.

REAL SPEKTRUM, a.s.

REAL SPEKTRUM, a.s.

Realitní kancelář s dlouholetou tradicí . Zajišťujeme prodej a pronájem bytů, rodinných domů, novostaveb, komerčních nemovitostí či stavebních pozemků,realizujeme veřejné dražby.

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

Realitní kancelář DACHI s. r. o.

Dachi jako realitní kancelář vznikla již v roce 1992 a z počátku byly předmětem obchodu především historické nemovitosti. V posledních letech se našim dalším cílem staly byty, domy, obchodní a kancelářské prostory, novostavby a pozemky v Olomouci a okolí.

Reality Otrokovice

Reality Otrokovice

Realitní kancelář s tradicí od roku 1998 na trhu s realitami. Nabízíme profesionální a komplexní služby v celém spektru realit. Jsme tu pro Vás při prodeji, koupi nebo směně všech typů bytů, nemovitostí a pozemků. Pro naši kancelář je samozřejmostí poskytnout kompletní servis při prodeji nebo pronájmu Vaší nemovitosti, bytu, domu, chaty, pozemku a pod. Postaráme se o smluvní dokumenty, výpisy z katastru nemovitostí, navrhneme a vyřídíme financování, zajistíme energetický štítek budovy.

REALITY V OLOMOUCKÉM KRAJI

Olomouc | Prostějov | Přerov | Šumperk
Jeseník


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

23. 04. 20 S dobrým pojištěním už se nemusíte bát o střechu nad hlavou

09. 05. 18 Vyklízení bytů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

26. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Olomouckém kraji

-->