Vyklízení bytů Brno

Chystáte se na stěhování? Potřebujete vyklidit byt? Hledáte spolehlivého partnera? Jaké služby nabízí vyklízení bytů Brno?

Vyklízení bytů Brno

Ilustrační foto, zdroj: Reality v kraji.cz

Vyklízení bytů Brno společnosti Dymas lze využít jako samostatnou službu i jako součást komplexních stěhovacích služeb. Provádíme vyklízení bytů, domů, pozůstalostí i půd. Jsme schopni odvést starý nábytek a nechat jej ekologicky zlikvidovat nebo odprodat do bazaru. Některé druhy nábytku nebo stavebního materiálu vykoupíme také sami. A co dalšího nabízíme?

Nebojte se starých spotřebičů

Naše služba je ideální pro každého, kdo se chystá přestěhovat ze starého a vybudovat si nové zázemí s novým nábytkem a dalším vybavením. Bez problému tak zlikvidujeme staré elektrospotřebiče i IT zařízení jako jsou počítače, wifi routery nebo rozvody. Vše odvezeme do sběrného dvora a necháme zlikvidovat.

Naše přednosti

Vyklízení bytů Brno zaměstnává pouze stálé a kvalifikované pracovníky, které pravidelně školíme a přezkušujeme v bezpečnosti. Jsme vybaveni nejmodernější technikou jako jsou nejrůznější zvedáky, kladkostroje, auto s rukou nebo jeřáb. Hravě tak odvezeme například klavír, trezor nebo jiné objemné předměty, a to klidně i z desátého patra.

Odvezeme zeleň i komunální odpad

Kromě klasického nábytku jako jsou staré sedací soupravy, kuchyňské linky nebo obývací stěny či postele, odvážíme a likvidujeme také velké kancelářské stoly a skříně, všechny druhy domácích elektrospotřebičů včetně plynových sporáků a kotlů, zeleň ze zahrady, stavební materiál i suť, sklo, kov nebo dřevěný a kovový odpad. Odvezeme také nebezpečné složky komunálního odpadu.

Pracujeme za všech okolností

Potřebujete vyklidit starý dlouho nepoužívaný byt? Nemusíte se obávat. Pracujeme za všech podmínek. Vyklidíme sklepy i zaprášené půdní prostory. Jsme vybaveni pro práci kdekoliv a odvoz jakéhokoliv materiálu všech tvarů i velikosti. Na vše jsme pojištěni a vybaveni mnohaletou praxí a trvale nízkými cenami.

Stále si nevíte rady s vyklizením bytu? Kontaktujte nás a přesvědčte se o našich přednostech. Rádi vám nezávazně poradíme a vytvoříme cenovou kalkulaci zdarma.

Přehled všech článků

Archiv článků

23. 04. 20 S dobrým pojištěním už se nemusíte bát o střechu nad hlavou

09. 05. 18 Vyklízení bytů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

26. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Olomouckém kraji

Sehnat tu správnou nemovitost na Olomoucku může být čas od času opravdu náročné. Někdy je proto vhodnější zvolit cestu krátkodobého pronájmu. Právě pro tyto případy vám poslouží doména www.megaubytko.cz, na které si vyberete ubytování v Olomouci a okolí. Olomoucko vás následně přivítá s otevřenou náručí a vy si budete moci bezproblémově užívat pobyt plnými doušky. Mezi největší lákadla jednoznačně patří Jeseníky, které jsou známé až za hranicemi České republiky. Ubytování v Jeseníkách si určitě rezervujte několik dní předem, abyste se vyhnuli kapacitním problémům a zvolili si z nejširší nabídky ubytovacích zařízení

FINEP nabízí prodej bytu Praha 9 za výhodných podmínek. Prohlédněte si atraktivní projekt Harfa Park.

Novostavby, reality Praha od Faraon reality.

-->