Domy, rodinné domy na prodej, Prostějov

Změnit zadání Počet inzerátů: 29
RD Němčice nad Hanou

RD Němčice nad Hanou

Němčice nad Hanou

v klidné části obce nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 s garáží, podsklepený. Dům ve stáří cca 60 let je určen k celkové rekonstrukci, je z cihelného zdiva se sedlovou střechou krytou pálenou taškou, plášť zateplený, podlahy betonové kryté parketami, linem a dlažbou, schodiště teraso, v I. NP plastová okna, ostatní původní kastlová. Dispozice I. NP - stup do předsíňky, následuje vestibul se schodištěm, kuchyně, dva průchozí pokoje, každý 4x4m, koupelna, samostatné WC, ve II. NP je pokoj (4x4m), půda, terasa. Z vestibulu je vstup do zahrady, přístavku (původně prádelna) a sklepa, kde je kotelna s kotlem pro vytápění na plyn a skladovací prostory. Vedle domu je garáž 5x6,5m. Dům využívá vlastní studnu, odpady jsou přes septik s přepadem do kanalizace, přípojky elektřiny i plynu, ale v domě je vše odpojeno, nutná kompletní rekonstrukce, možná úprava půdního prostoru k bydlení. Zastavěná plocha je 200m2, obytná cca 115m2. Celková plocha pozemku je 653m2, oplocená zahrada 453m2, příjezd po obecní asfaltové vozovce. Dům se nachází ve střediskové obci, MŠ, škola, poliklinika, pošta, vlakové i autobusové spojení, OÚ, kino. V dosahu 20 km Prostějov, Kroměříž, Kojetín, nové pracovní příležitosti v budovaném skladu Amazon, cca 8km. Volné ihned po zaplacení. Energetická třída „G“

3 250 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 týdny 23
Vranovice-Kelčice, RD 3+1, zahrada, vhodná investice - rodinný dům

Vranovice-Kelčice, RD 3+1, zahrada, vhodná investice - rodinný dům

Vranovice-Kelčice

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 v klidné části obce Vranovice – Kelčice. Jedná se o samostatně stojící, patrový dům se sedlovou střechou, která byla, vyměněna před 15-ti lety, přibližná užitná plocha činí 120 m2. Dům je udržovaný a okamžitě obyvatelný. Nájezd na dálnici D46 je vzdálen 0,5 km od domu. Celková plocha pozemku je 334 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří je o velikosti cca 156 m2 a zahrada cca 178 m2. Dům je napojen na elektřinu, plyn, kanalizaci a obecní vodu. V domě je rozvedeno ústřední topení s litinovými radiátory. První nadzemní podlaží má k dispozici vstupní chodbu, kuchyni, obývací pokoj a koupelnu s WC. V druhém nadzemním podlaží jsou k dispozici další dva pokoje. Nad koupelnou lze vybudovat terasu se vstupem s prvního poschodí. Na zahrádku a dvorek je přístup bránou z boční uličky. Ve dvorku je umístěna budova hosp. stavení, která je určena k rekonstrukci s možností využití, jako letní kuchyňka a dílna. Malá zahrádka je vhodná pro nenáročné pěstitele, nebo k nerušené rekreaci. V obci je pohostinství i obchod se smíšeným zbožím. Má také vynikající dostupnost do okolních měst a obcí, zejm. Prostějova a Vyškova. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 950 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 týdny 8
Prodej rodinného domu, Výšovice

Prodej rodinného domu, Výšovice

Výšovice, Výšovice

Nabízíme ke koupi rodinný dům v obci Výšovice, který se nachází na pozemku o celkové výměře 133 m2. Dům je napojen na elektřinu, vodu, plyn i kanalizaci. Pro další informace volejte RK.

495 000 Kč

Stav: Špatný

před 8 měsíci 3
Prodej rodinného domu, 180 m², Nezamyslice

Prodej rodinného domu, 180 m², Nezamyslice

Nezamyslice, Nezamyslice

Nabízíme Vám ve výhradním zastoupení k prodeji rodinnou vilu ve městě Nezamyslice, okres Prostějov. Vila je dispozičně 3+1 v prvním patře se sociálním zařízením a WC,v druhém patře se nachází pokoj a půdní prostor nabízí možnost vybudování dalších obytných prostor. Celá vilka je podsklepena, takže má dostatek úložných prostorů nabízejících zajímavé využití např. pro zbudování vinného sklepa či saunu. V celém domě je rozvedeno ústřední topení s kombinací - dřevo, uhlí a plyn. Voda je městská a je i na pozemku studna s vlastní pitnou vodou. V zahradě je zbudována hospodářská místnost s využitím pro drobné domácí zvířectvo. Vyřízení financování za co nejvýhodnějších podmínek, je pro nás samozřejmostí. Doporučujeme prohlídku.

0 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 8 měsíci 27
Prodej rodinného domu, 124 m², Vitčice, ul. Vitčice

Prodej rodinného domu, 124 m², Vitčice, ul. Vitčice

Vitčice, Vitčice

Nabízíme k prodeji rodinný dům v klidné části obce Vitčice, okres Prostějov. Nemovitost stojí na pozemku o celkové výměře 267 m². Vnitřní prostory poskytují bydlení o dispozicí 2+1 s koupelnou, samostatným WC a prostornou půdní plochou, kterou je možné využít k dalšímu rozšíření bydlení. Dům je napojen na obecní vodovod, plynovou přípojku, kanalizace je řešena septikem. Vytápéní vnitřních prostor, zajišťují krbová kamna. Součástí pozemku je zahrada a přístavek s prostornou dílnou. Vzhledem k poloze obce, jsou okolní větší města v přijatelné dojezdové vzdálenosti. Vyškov (21km) Kroměříž (18 km) Prostějov (23 km). Pro podrobnější informace kontaktujte makléře nabídky. Rádi vám pomůžeme s financováním nemovitosti, prostřednictvím našich specialistů.

1 290 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 10
Prodej rodinného domu, 4619 m², Tvorovice

Prodej rodinného domu, 4619 m², Tvorovice

Tvorovice, Tvorovice

Snížena cena! Časově omezená cenová nabídka! Nabízíme Vám ke koupi prostorný rodinný dům s velkou zahradou v obci Tvorovice, okres Prostějov. Jedná se o řadový dům, kde byla započata rekonstrukce a rozdělení na dvě samostatné bytové jednotky. V podkroví možnost vybudování další obytné části. V domě jsou nové rozvody elektřiny a vody, v přízemí a zadní části domu nová plastová okna a dveře. Nutno dokončit topení. Plyn před domem. Na pozemku se nachází kamenná studna o hloubce přibližně 12-ti metrů. K domu náleží velký pozemek vedený jako zahrada. Přístup i ze zadní části. Zastavěná plocha a nádvoří činí 630 m2, zahrada má rozlohu 3989 m2. V obci základní občanská vybavenost. Vhodné jak k bydlení, tak i jako investice. Financování zajistíme. Cenová nabídka platí do 31.01.2021! Doporučujeme prohlídku.

2 750 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 12
Prodej rodinného domu, 6535 m², Mořice

Prodej rodinného domu, 6535 m², Mořice

Mořice, Mořice

Jedná se o prodej poloviny zámku ze 17. století s areálem hospodářských budov bývalé sladovny, která vznikla asimilací a přestavbou starších vrchnostenských pivovarnických humen. Budova sladovny uzavírá nádvoří zámku. Tato budova vyhořela, ale je možné na ni získat dotace. Humna 5 a 7 jsou po rekonstrukci a pokrývá je nová střecha. Zámek také prošel částečnou rekonstrukcí, 1NP prošlo kompletní vnitřní rekonstrukcí včetně výměny oken. Zadní trakt tvoří budova sýpek, ke které byla příčně postavena budova s hvozdem a komínem, která pochází z roku 1912. Z této doby je i budova amerických humen, navazující na levé boční křídlo - Humno 7. Na potřebné opravy jsou vyřízeny veškerá stavební povolení. V současné době jsou haly využívány jako skladové prostory, jsou vhodné například pro lehkou výrobu. Je vyřízeno i povolení na výkup druhotných surovin. V případě zájmu je možné nahlédnout do projektové dokumentace. Cena k jednání.

14 650 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 9 měsíci 26
Prodej rodinného domu, Držovice, ul. Smržická

Prodej rodinného domu, Držovice, ul. Smržická

Držovice, Držovice

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící nízkoenergetický rodinný dům se zahradou v atraktivní a žádané lokalitě v obci Držovice, okres Prostějov. Jedná se o samostatně stojící dům, který je dispozičně řešen jako 4+kk + garáž. V domě se nachází vstupní chodba, technická místnost s bojlerem pro solární ohřev, spíž, koupelna se závěsnou toaletou, sprchovým koutem, rohovou vanou a dvěma umyvadly a samostatné WC. Dále dva samostatné pokoje, ložnice se šatnou, a garáž. Příprava na kuchyň propojena s obývacím pokojem. V domě je nachystané připojení na krbová kamna. Dům je vytápěn podlahovým topením. Zbývá zde dodělat fasáda, stavba stále pokračuje. Doporučujeme prohlídku.

8 000 000 Kč

Stav: Novostavba

před 9 měsíci 25
Prodej, rodinný dům, Prostějov, ul. Dolní

Prodej, rodinný dům, Prostějov, ul. Dolní

Prostějov

Exkluzivní nabídka prodeje třípodlažního bytového domu s provozními prostory s parkováním ve dvoře. Z ulice vstup do prodejny se skladem a sociálním zázemím o celková výměře 88 m2. Druhý vstup ze dvora, kde se nachází dvojgaráž s dílnou o výměře 33 m2. V 1. i 2. patře se nacházejí byty o velikosti 70 m2 dispozičně řešeny jako 2+kk s koupelnou a záchodem. V podkroví je v současné době započata výstavba podkrovního bytu, který může být spojen k jednomu z bytů. Ve dvorní části objektu vystavěn větší přístřešek pro parkování vozidel – 8 aut, dvě volná místa bez zastřešení. Bytový dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Doporučujeme prohlídku. Více informací Vám rád sdělí makléř.

12 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 9 měsíci 16
Prodej rodinného domu, 195 m², Pavlovice u Kojetína

Prodej rodinného domu, 195 m², Pavlovice u Kojetína

Pavlovice u Kojetína, Pavlovice u Kojetína

Nabízíme k prodeji 2 pozemky v obci Pavlovice u Kojetína, kde na jednom o rozloze 195 m² stojí RD určený k demolici. Druhý navazující, vedený jako orná půda má rozlohu 288 m² V současné chvíli majitel nemovitosti zjišťuje možnosti převedení druhého pozemku na zastavitelnou plochu. Inženýrské sítě ( elektřina, plyn ) se nachází na hranici pozemku, voda je napojena na obecní přípojku, kanalizace je prozatím řešena vlastním septikem. Pozemky se nachází v klidné části obce s minimální dopravní průjezdností. V dojezdové vzdálenosti cca. 5km, se nachází dálniční přivaděč směr Brno, Kroměříž. Pro podrobnější informace, kontaktujte makléře nabídky. Zajistíme vám také výhodné financování, prostřednictvím našich zkušených specialistů.

0 Kč

Stav: Špatný

před 9 měsíci 10
REALITY V OLOMOUCKÉM KRAJI

Olomouc | Prostějov | Přerov | Šumperk
Jeseník


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

23. 04. 20 S dobrým pojištěním už se nemusíte bát o střechu nad hlavou

09. 05. 18 Vyklízení bytů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

26. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Olomouckém kraji

Doporučené realitní kanceláře

-->