Doporučené realitní kanceláře

Domy na prodej Olomoucký kraj

Nejnovější inzeráty
Třeština, statek 500 m2, pozemek 4 176 m2, k rekonstrukci, k podnikání – zemědělská usedlost

Třeština, statek 500 m2, pozemek 4 176 m2, k rekonstrukci, k podnikání – zemědělská usedlost

Třeština

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji dům - bývalou zemědělskou usedlost o zastavěné ploše 1 443 m2, s dalším pozemkem 2 733 m2 vhodným k zástavbě, v klidné obci Třeština několik minut jízdy od Mohelnice. Objekt je v původním stavu, určen k rekonstrukci, s velkým potenciálem přestavby na ubytovací zařízení, bytový dům nebo kancelářské a výrobní prostory. Průčelí s vjezdem do dvora a dvě samostatná křídla tvoří obytnou část budovy o přibližné užitné ploše 500 m2. Prostorná půda pod sedlovou střechou nabízí možnost vestavby několika dalších místností, případně bytových jednotek. Stavba je převážně z pálených cihel, podlahy betonové, trámové stropy. Na obytné prostory navazují garáže a hospodářské přístavky. Stodola o výměře 390 m2, využívaná jako dílna, uzavírá čtvercový dvůr o ploše cca 480 m2. V domě jsou rozvody elektřiny a vody z veřejného řadu, plyn je možno připojit. Odpady jsou svedeny do kanalizace. Pozemek za stodolou je rovinatý, zatravněný, kompletně oplocený a přístupný také z druhé strany z obecní asfaltové komunikace. Lze na něm postavit další rodinný dům. V obci žije necelých 400 obyvatel, je zde obecní úřad, knihovna, kostel, restaurace, obchod, mateřská školka. Linkový autobus zajišťuje spojení do blízké Mohelnice (do centra 5 km). V okolí najdete lesy a louky typické pro jesenické podhůří, nedaleko stojí zámek Úsov. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 490 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 8 hod. 10
Prodej rodinného domu, 2751 m², Stavenice

Prodej rodinného domu, 2751 m², Stavenice

Stavenice, Stavenice

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi pěkný, velký rodinný dům s rozlehlým pozemkem v klidné části obce Stavenice. Pouhých 5 km vzdálená Mohelnice zajišťuje veškerou občanskou vybavenost. Dům sestává prakticky ze dvou bytových jednotek a podkroví: dvě kuchyně, dva obývací pokoje, ložnice, dva pokoje, dvě koupelny a tři WC. V části domu byla okna vyměněna za plastová. Dům je napojen na elektrickou síť, obecní vodovod a kanalizaci, plynové potrubí je v silnici před domem. Topí se automatickými kamny na pevná paliva. K dispozici je sklep pod hospodářskou budovou a kopaná studna na dvoře. Za vysokou stodolou a chlívy se nachází velká zahrada s ovocnými stromy. Makléřka Vás zve srdečně na prohlídku nemovitosti. O financování koupě se Vám postarají naši hypoteční specialisté.

3 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 21 hod. 11
Prodej rodinného domu, 356 m², Přerov, ul. Dr. Skaláka

Prodej rodinného domu, 356 m², Přerov, ul. Dr. Skaláka

Přerov I-Město, Přerov

S výhradním zastoupením majitele nabízíme k prodeji bytový dům v centru města Přerova na ulici Dr. Skaláka. Tento dům je zajímavý možnostmi jeho využití, kdy v přízemí se nacházejí komerční prostory o podlahové ploše 66 m2, vhodné na kanceláře, či prodejnu, s vlastním sociálním zařízením a vstupem z ulice. V 1. a ve 2. patře domu se pak nacházejí dva byty 3+1, každý o podlahové ploše 66 m2. Přístup do pater domu je zajištěn společným prostorným schodištěm, se samostatnými vstupy do jednotlivých bytů, komerčních prostor, sklepa 60 m2, na dvůr a na půdu, kde se nabízí možnost vybudování ještě dalšího bytu, minimálně 60 m2. Na dvoře domu, který je oplocen a má 91 m2, se nacházejí převážně okrasné květiny, dřeviny a v zadní části je zděná kůlna. Pro více informací kontaktujte makléře.

6 700 000 Kč

Stav: Dobrý

před 22 hod. 17
Prodej rodinného domu, 108 m², Nahošovice

Prodej rodinného domu, 108 m², Nahošovice

Nahošovice, Nahošovice

Rádi byste nové bydlení v klidné lokalitě, které lze přizpůsobit Vašim představám? Nyní Vám nabízíme tento bývalý komerční objekt, který se svými proporcemi nabízí jako dobrá varianta přestavby k bydlení. Podlahová plocha činí 108 m2 a dispozici je také zahrada, která bez zastavěné plochy skrývá 1337 m2. Jelikož je tento objekt postaven v mírném svahu, je zde také výhoda podsklepení po celé jeho ploše, které se dá využít například jako garáž, dílna a technické zázemí. V případě zájmu Vám zajistíme optimální variantu financování. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře!

3 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 22 hod. 10
Prodej rodinného domu, 1681 m², Domašov nad Bystřicí

Prodej rodinného domu, 1681 m², Domašov nad Bystřicí

Domašov nad Bystřicí, Domašov nad Bystřicí

Hledáte-li pohodové bydlení v blízkosti přírody, lesů, klidu, zdravého ovzduší a možností zahradničení, mám pro Vás novinku v nabídce. Rodinný dům v dojezdové vzdálenosti 10 km od Šternberka, disp. 3+1 s možností půdní vestavby a mírně svažitým pozemkem na JV a JZ 1681 m2 s výhledem do celého okolí. Rodinný dům vystavěný z cihel i smíšeného zdiva prošel rekonstrukcí v roce 1975. Od této doby byl dům udržován majiteli, je plně funkční a tedy k okamžitému nastěhování či využití k občasné rekreaci. V případě, že toužíte po moderním bydlení, nabízí se prostor pro reko dle vlastních představ. Bonusem je velká garáž i dílna pro kutila. Na pozemku se nachází starší skleník, studna na užitkovou vodu. Pitná voda je z veřejného vodovodu, vytápění domu na tuhá paliva, ohřev vody zajištuje elektrický kotel. V obci se nachází školka, obchod, pošta. Dobré vlakové i autobusové spojení do Olomouce. Zajistíme výhodné financování. Domluvte si svůj čas prohlídky u makléřky.

1 600 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 17
Prodej chalupy, 150 m², Domašov nad Bystřicí, ul. Libavská

Prodej chalupy, 150 m², Domašov nad Bystřicí, ul. Libavská

Domašov nad Bystřicí, Domašov nad Bystřicí

Hledáte-li pohodové bydlení v blízkosti přírody, lesů, klidu, zdravého ovzduší a možností zahradničení, mám pro Vás novinku v nabídce. Chalupa v dojezdové vzdálenosti 10 km od Šternberka, disp. 3+1 s možností půdní vestavby a mírně svažitým pozemkem na JV a JZ 1681 m2 s výhledem do celého okolí. Chalupa vystavěná z cihel i smíšeného zdiva prošla rekonstrukcí v roce 1975. Od této doby byl dům udržován majiteli, je plně funkční a tedy k okamžitému nastěhování či využití k občasné rekreaci. V případě, že toužíte po moderním bydlení, nabízí se prostor pro reko dle vlastních představ. Bonusem je velká garáž i dílna pro kutila. Na pozemku se nachází starší skleník, studna na užitkovou vodu. Pitná voda je z veřejného vodovodu, vytápění domu na tuhá paliva, ohřev vody zajištuje elektrický kotel. V obci se nachází školka, obchod, pošta, lekař. Dobré vlakové i autobusové spojení do Olomouce. Zajistíme výhodné financování. Domluvte si svůj čas prohlídky u makléřky.

1 600 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 17
Prodej chalupy, 85 m², Zlaté Hory

Prodej chalupy, 85 m², Zlaté Hory

Zlaté Hory

Exkluzivní novinka mezi chalupami (domy) ve Zlatých Horách v Jeseníkách (osada Ondřejovice). Tato nemovitost splňuje požadavky jak pro víkendové využití, tak pro každodenní bydlení. Chalupa je po rekonstrukci (nová střecha, elektřina, euro okna, bezpeč. dveře, podlahy, kachlová kamna, hliníková střecha, komín) a je z části podsklepená. Součástí této nemovitosti je dvoupatrová hospodářská budova postavená roku 2005 a zahrada, na které se nachází zastřešená, zděná historická stavba, která je i podsklepená a může tak sloužit k nejrůznějším účelům. Vytápění zajišťují působivá kachlová kamna. Nemovitost se nachází v malebné osadě Zlatých Hor, kterou jsou významné jako poutní místo a turisticky atraktivní lokalita (Rejvíz, rozhledna Zlatých Chlum). Zdarma zajistíme financování na míru. Více informací Vám poskytne makléř, který zároveň doporučuje prohlídku této bezesporu atraktivní nemovitosti. Celkovou prezentaci včetně všech fotek a videí vždy dohledáte pouze na našem oficiálním webu!

2 190 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 23
Prodej, rodinný dům, 638 m², Říkovice

Prodej, rodinný dům, 638 m², Říkovice

Říkovice, Říkovice

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi rodinný dům. Dům je určen k rozsáhlé rekonstrukci. Nově jsou udělané odpady, elektřina a střecha. Pro více informací kontaktujte makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

600 000 Kč

Stav: Špatný

včera 4
Prodej rodinného domu, 180 m², Rouské

Prodej rodinného domu, 180 m², Rouské

Rouské, Rouské

S výhradním zastoupením majitele nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Rouské, která byla v rámci Olomouckého kraje vyhodnocena jako obec roku 2007. Rodinný dům je bývalou zemědělskou usedlostí a nachází se přímo na návsi v centru obce. K domu náleží hospodářská stavení ve dvoře, stodola, dílna a zahrada s možností příjezdu autem i ze zadní strany. Ideální na investici, či rekonstrukci. Pro více informací kontaktujte makléře.

1 170 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 6
Prodej rodinného domu, 770 m², Hranice, ul. Zámecká

Prodej rodinného domu, 770 m², Hranice, ul. Zámecká

Hranice I-Město, Hranice

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi bytový dům, který se nachází v historické zástavbě přímo v centru města Hranice, na ul. Zámecká. V 1. NP a 2. NP jsou dva byty před rekonstrukcí, možno využít dispozici 3+1, v přízemí budovy jsou prostorné komerční a kancelářské prostory. Dům je po rekonstrukci části střechy, oken a fasády, jedná se o ideální investici. Pro více informací kontaktujte makléře.

8 700 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 17
REALITY V OLOMOUCKÉM KRAJI

Olomouc | Prostějov | Přerov | Šumperk
Jeseník


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

23. 04. 20 S dobrým pojištěním už se nemusíte bát o střechu nad hlavou

09. 05. 18 Vyklízení bytů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

26. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Olomouckém kraji

-->