Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Olomoucký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, sklad, Hranice, ul. Zahradní

Prodej, sklad, Hranice, ul. Zahradní

Hranice IV-Drahotuše, Hranice

Nabízíme skladovou halu na ulici Zahradní v Drahotuších o velikosti podlahové plochy 180 m2. K hale je zpevněný příjezd vhodný i pro nákladní vozidla. Předání možné od 1.2.2019. V případě dotazů se obraťte na makléře. Rádi vyřídíme výhodný podnikatelský úvěr.

1 949 000 Kč

Stav: Dobrý

před 11 hod. 5
Prodej, nájemní dům, Rybníček - Uničov

Prodej, nájemní dům, Rybníček - Uničov

Rybníček, Újezd

Nabízíme k prodeji nájemní dům s podlahovou plochou cca 350 m2 v Rybníčku v Újezdu u Uničova. Objekt je řešen z poloviny jako novostavba, kdy v horním patře se nachází byt 4+1 o výměře cca 150 m2, který je připraven ihned k nastěhování. Ve spodní části novostavby najde nový majitel garážové stání, dílnu a jednu menší bytovou jednotku před dokončením. V původní části bytová jednotka 3+1 o výměře cca 80 m2. Stavba je vhodná pro nájemní bydlení nebo kombinaci bydlení a podnikání. Na dům je zpracován projekt na přebudování na 8 bytových jednotek. Vytápění plynovým kotlem, voda z vodovodu i vlastní studny. Doporučujeme prohlídku.

1 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 15 hod. 10
Prodej, palírna, 838 m2, Troubelice

Prodej, palírna, 838 m2, Troubelice

Troubelice

V centru obce Troubelice Vám nabízíme zajímavou nemovitost s nebytovými prostory. V 1. NP prodejna o velikosti cca 60 m2, se skladem a sociálním zázemím. Dále byt 2+kk, který v současnosti prochází rekonstrukcí. 2. NP prostorný byt 5+kk po kompletní velmi zdařilé rekonstrukci. Součástí prodeje i vyhlášená zavedená palírna Pálenice Troubelice, s dvacetiletou tradicí a nejnovější technologií, která zaručuje stejnoměrnou a vysokou kvalitu konečného produktu, při zachování aromatických a chuťových vlastností použitého ovoce. Za domem dvorek s posezením a bazénem. Naším klientům pomůžeme s výhodným financováním. Zveme na prohlídku.

6 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 16 hod. 29
Prodej, restaurace, 340 m2, Chromeč

Prodej, restaurace, 340 m2, Chromeč

Chromeč, Chromeč

Restaurační prostory o celkové ploše 340 m2 v II. NP budovy v obci Chromeč. Součástí prostor je jídelna, kuchyň, přípravna a sklady. Možnost vybudovat byt. Prostory: nové rozvody vody. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

1 995 000 Kč

Stav: Dobrý

před 23 hod. 19
Prodej, zemědělská usedlost, Skorošice

Prodej, zemědělská usedlost, Skorošice

Skorošice

Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost - fungující ekofarmu v obci Skorošice, okr. Jeseník. V ceně farmy je veškeré vybavení obytné části domu, ale i technika: traktor John Deere 5080M s čelním nakladačem a příslušenstvím, žací lišta Kuhn, obraceč a skulovač píce, jednoosý trojstranně sklápěcí vůz 3,5t, trailer (sklopný) 5t, kladívkový mulčovač 2,1 m a další vybavení a příslušenství pro hospodaření na pozemcích. Pozemky o rozloze takřka 20 ha se skládají z cca 17 ha zemědělské půdy, 1 ha lesa, 2 ha ostatních ploch. Na pozemcích stojí obytná budova farmy a stodola.Obytná část hlavní budovy 14 m x 10 m, hospodářská část 10 m x 10 m - každá samostatný vchod. Stodola - zděná budova 22 m x 13 m vhodná k uskladnění techniky a sena stojí samostatně cca 350 m od hlavní budovy. V okolí domu je zahrada se dvěma rybníky napájenými vlastním pramenem. Těsně pod domem je pozemek cca 8 000 m2, na kterém se nachází mokřina - vhodné pro vybudování velkého chovného rybníku. Bližší info v RK.

15 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 13
Prodej, rychlé občerstvení, Brodek u Přerova, ul. 9. května

Prodej, rychlé občerstvení, Brodek u Přerova, ul. 9. května

Brodek u Přerova, Brodek u Přerova

Prodej zavedeného objektu rychlého občerstvení s pozemkem v osobním vlastnictví. Jedná se o prodej zděné budovy rychlého občerstvení s vlastním bezbariérovým sociálním zařízením pro hosty a pozemkem, na kterém se nachází kryté venkovní posezení a dětské hřiště. Vše je situováno v areálu nádražní stanice Brodek u Přerova. Vhodné i jako investice. S financováním rádi pomůžeme. Více informací na prohlídce a v RK.

1 150 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 7
Prodej, nájemní dům, 624 m2, Štěpánov

Prodej, nájemní dům, 624 m2, Štěpánov

Štěpánov

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji nájemní dům 624 m2 s šesti bytovými jednotkami. Čtyři byty jsou 1+kk a zbylé dva jsou 2+1. Každý byt má svůj plynový kotel a ohřev zajišťuje elektrický bojler. Byty jsou v původním stavu a proto je nutná rekonstrukce. Ke každému bytu je za domem kůlna, slouží místo sklepu. Okolo domu se nachází menší pozemek, kde lze vybudovat posezení. V obci je běžná občanská vybavenost, je zde škola, školka, obchody, pošta, atd. Doporučujeme prohlídku. Zajistíme výhodné financování.

4 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 5
Prodej, obchod a služby 5+1, 726 m2, Nový Malín

Prodej, obchod a služby 5+1, 726 m2, Nový Malín

Nový Malín

Prostorný celopodsklepený rodinný dům 5+1 v centru obce Nový Malín. V současné době využívaný jako cukrárna s posezením na velké terase, masážním a relaxačním centrem a dále výrobnou cukrářských výrobků. Na obytnou část navazuje prostorná garáž. K domu dále náleží dvě parkovací místa a zahrada. Našim klientům nabízíme zvýhodněné financování.

3 600 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 6 dny 10
Prodej, penzion, Veselíčko

Prodej, penzion, Veselíčko

Veselíčko

Nabízíme k prodeji komerční objekt, který je v současné době využívám jako ubytovna a restaurace. Ubytovna disponuje 40 lůžky a je převážně využívána sezonními brigádníky a stavebními dělníky. Vhodnou rekonstrukcí lze objekt přebudovat na malometrážní byty. Budova je připojena v veřejnému vodovodnímu řádu a kanalizaci. Vytápění je řešeno vlastní kotelnou na tuhá paliva. Dobrá dostupnost do Přerova a Olomouce. Dálniční přivaděč v dosahu. Doporučujeme prohlídku

2 370 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 dny 10
Prodej, hotel, Prostějov, ul. Wolkerova

Prodej, hotel, Prostějov, ul. Wolkerova

Prostějov

Nabízíme k prodeji penzion s restaurací v centru Prostějova, který byl kompletně zrekonstruován a přestavěn v roce 2003. V přízemí objektu se nachází restaurace s kuchyní. V 2.NP - 4.NP jsou pokoje a zázemí penzionu. Součástí nemovitosti je i venkovní bar v jehož centru se nachází rozkošné zahradní jezírko. Ve sklepních prostorách budovy se nachází vinárna a sklady k uskladnění nápojů. Ve 2NP se nachází sauna a vířivka. Bližší informace u makléře.

20 400 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 20
REALITY V OLOMOUCKÉM KRAJI

Olomouc | Prostějov | Přerov | Šumperk
Jeseník


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení bytů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

26. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Olomouckém kraji

25. 01. 18 Svěřte stěhování spolehlivé firmě