Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Olomoucký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, zemědělský objekt, Střeň

Prodej, zemědělský objekt, Střeň

Střeň, Střeň

Nabízíme ke koupi zemědělský areál o celkové rozloze 12495 m2. V areálu se nachází budovy v horším technickém stavu, zpevněné cesty, 4 studny, 4 brány, vrátnice, jímka, garáže, kravín, manipulační plocha. Celý areál je oplocen, základní inženýrské sítě zavedeny. Doporučujeme prohlídku.

8 350 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 hod. 27
Prodej, bytový dům, Hranice, ul. Jurikova

Prodej, bytový dům, Hranice, ul. Jurikova

Hranice I-Město, Hranice

Nabízíme k prodeji třípodlažní nájemní dům s 6ti bytovými jednotkami. Dům je určen k rekonstrukci po jejímž dokončení je možné vlastnit zajímavou nemovitost na lukrativním místě kousek od centra Hranic. Dům je podsklepen, kdy ke každému bytu je uvažovaný sklep. Celková plocha pozemku je 685 m2. K domu náleží společný dvůr. Zajistíme Vám optimální variantu financování. Cena neobsahuje 4% daň z nabytí nemovitých věcí.

6 699 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 15
Prodej, restaurace, byt 3+1, Moravský Beroun

Prodej, restaurace, byt 3+1, Moravský Beroun

Moravský Beroun

Tato cenová nabídka platí pouze tři měsíce. Jedná se o zavedenou restauraci a kavárnu v dobré lokalitě – hlavní tepna Opava – Olomouc. Vše je zařízeno v moderním stylu. Budova byla kompletně rekonstruována, interiér je vkusně zařízen. V objektu se nachází restaurace se salónkem pro pořádání různých akcí a kapacitou 40 + 20 židlí a samostatným výčepem, dále technické zázemí, sklady, úklidová místnost, kanceláře aj. Dále tam najdeme disko club, který je součástí budovy, ale je možné využít samostatný vchod. K restauraci byla dobudována nová předzahrádka se zastřešenou pergolou o 50 místech. Objekt je vytápěn automatizovaným kotlem, voda obecní, kanalizace. Ve dvoře prostorná dvojgaráž. V patře budovy je byt 3+1 s VIP vchodem. Objekt je plně vybaven a připraven k okamžitému přenechání provozu bez dalších investic včetně vybavení.

2 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 14
Prodej, výrobní objekt, 4583 m2, Postřelmov

Prodej, výrobní objekt, 4583 m2, Postřelmov

Postřelmov, Postřelmov

Se souhlasem vlastníka nabízíme zrekonstruovanou výrobní halu s lakovnou, o zastavěné ploše cca 1000 m2, včetně funkčních strojů k truhlářšké výrobě. Pro provozování truhlářství má objekt veškerá povolení. Součástí výrobní haly je také zázemí kanceláře, kuchyňky, šaten a sociálního zařízení s kapacitou cca 20 pracovníků. Do objektu jsou přivedeny všechny potřebné inženýrské sítě, konkrétně přívod elektřiny přes vlastní trafostanici, pitné studniční vody nebo obecní vody k protipožárnímu zajištění. Z přilehlé kotelny je objekt vytápěn 2 kotli na tuhá paliva s rozvodem do radiátorů. Přední část kotelny tvoří prostor s technologií určený k výrobě pelet a briket. Manipulační plochy kolem výrobního objektu jsou zpevněny vyasfaltováním. Příjezd do oploceného areálu je přes komunikaci ve vlastnictví Obce Postřelmov a pozemek vlastníka. Nabídku prodeje lze zkombinovat ještě s dalšími přilehlými pozemky, se zděnou halou a jeřábovým pojezdem. Vážným zájemcům doporučujeme prohlídku.

9 270 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 14
Prodej, komerční objekt, Olomouc -Krčmaň

Prodej, komerční objekt, Olomouc -Krčmaň

Krčmaň, Krčmaň

Nabízíme Vám zajímavý komerční objekt v osobním vlastnictví v Krčmani u Olomouce, s velkým prostorem a půdou, ze které je možné vybudovat další hezké podkrovní místnosti. Je zde možnost širokého využití, restaurace, kancelářské, obchodní, výrobní prostory, po úpravách vhodné i k bydlení. Zajistíme financování.

4 210 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před týdnem 22
Prodej, rekreační areál, Moravský Beroun

Prodej, rekreační areál, Moravský Beroun

Čabová, Moravský Beroun

Prodej zavedeného rekreačního areálu o rozloze 22 446 m2. Podlahová plocha 1989 m2. Celková ubytovací kapacita činní 300-400 rekreantů. V areálu se nachází administrativní budova s ubytováním v luxusněji zařízených pokojích, restaurací s venkovním posezením a sociálním zařízením. Dále je zde k dispozici 50 čtyřlůžkových chatek s turistickým typem ubytování a plocha pro stanování. Stravování je zabezpečeno v jídelně s kapacitou 100 míst a kuchyní s varnou kapacitou 400-500 jidel. Dále jsou zde 2 klubovny s celkovou kapacitou 90 osob. Sociální zařízení je společné. Elektřina zavedena, vlastní trafostanice na pozemku s vysokým výkonem, která bezpečně utáhne velkou koncertní aparaturu. Areál se nachází v krásném prostředí obklopen lesem. Celý objekt je oplocen. Objekt lze využít pro rodinnou rekreaci, či jako tábor pro děti. Veškerá občanská vybavenost v místě. Bližší inormace týkající se rekreačního objektu a financování Vám rádi sdělíme v RK.

5 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 10
Prodej, obchodní prostory, 526 m2, Moravský Beroun

Prodej, obchodní prostory, 526 m2, Moravský Beroun

Moravský Beroun

Nabízíme Vám k prodeji zařízenou fungující prodejnu Masa a Uzenin přímo na náměstí v Moravském Berouně. Jedná se o léta zavedenou a prověřenou prodejnu s vlastním pozemkem, nákladovou rampou na dobře přístupném místě. V okolí není v podstatě žádná přímá vážnější konkurence a přitom se Vám v tomto městě nabízí mnoho nevyužitých možností k podnikání, například dodávka masa a uzenin do menších obchodů, školních zařízení, jídelen atd. Vzhledem k absenci vážnější přímé konkurence, je téměř jisté, že i občané uvítají znovu otevření prodejny. Není nutno provozovat prodejnu masa a uzenin, budova je zkolaudována pro potravinářský prodej, včetně "hladového okénka", prodej občerstvení. Dohoda jistá, doporučuji prohlídku. S financováním Vám pomůžeme, máme širokou nabídku finančních služeb za výhodných podmínek, využijte výhodných sazeb hypoték. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

2 700 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 22
Prodej, objekt, Šumperk, ul. Temenická

Prodej, objekt, Šumperk, ul. Temenická

Šumperk, Šumperk

Prodej komerčního objektu se zastavěnou plochou 1362 m2 v rušné části Šumperka - Temenice. V objektu byla pivnice, kuchyně a prostory bývalé vinárny - diskotéky. V roce 2016 tyto prostory prošly rekonstrukcí. V 2. části budovy se nachází sál, který je možné využít ke společenským, sportovním nebo zábavním akcím, popř. ke skladovacím a prodejním účelům. Možnost obnovení bývalých provozů. Výhodou je zadní přístup pro zásobování včetně rampy a skladovacích prostor. Součástí objektu je garáž a dřevěná pergola s posezením. Parkování u objektu.

7 800 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 28
Prodej, obchodní prostory, Mohelnice

Prodej, obchodní prostory, Mohelnice

Mohelnice

Nabízíme k prodeji obchodní prostory v přízemí domu, který se nachází přímo v centru Mohelnice na náměstí. Jedná se o dva prostory, každý s vlastním vchodem. I. prodejna má velkou skleněnou výlohu a vchod z náměstí. V těchto prostorách se nachází dvě místnosti a sociální zázemí ( WC s umyvadlem ). Nyní slouží jako prodejna potravin a drogistického sortimentu. Ve II. prodejně je nová elektřina a je po rekonstrukci ( vytápění je zajištěno prostřednictvím topných panelů na stropě ). Tyto prostory jsou vhodné např. pro kanceláře nebo obchodní prostory. Doporučujeme prohlídku. Více informací u makléře.

1 650 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 14
Prodej, komerční objekt, Šumperk

Prodej, komerční objekt, Šumperk

Šumperk, Šumperk

Nabízíme k prodeji objekt, ve kterém se nachází zavedený hostinec s letní terasou s posezením (90m2) a zázemím pro grilování. V objektu se nachází prostorný sál (80 m2) s výčepem (16 m2), salónek (30 m2), kuchyně (60 m2), kancelář, zázemí pro provoz s příručními sklady a sociální zařízení. V podzemním podlaží je sklep se skladovacími prostory. Podkroví je vhodné pro přestavbu na ubytovací prostor. Hostinec se prodává včetně nábytku a vybavení. Objekt prošel v roce 2011 celkovou rekonstrukcí.

6 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 16
REALITY V OLOMOUCKÉM KRAJI

Olomouc | Prostějov | Přerov | Šumperk
Jeseník


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení bytů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

26. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Olomouckém kraji

25. 01. 18 Svěřte stěhování spolehlivé firmě