Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Olomoucký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, penzion, 2560 m2, Štěpánov u Olomouce

Prodej, penzion, 2560 m2, Štěpánov u Olomouce

Štěpánov

Naše společnost výhradně nabízí k prodeji komerční prostory v žádané lokalitě Štěpánov 10 km od Olomouce. Objekt byl doposud provozován jako lehká výroba, restaurace a vinárna. Nyní je vydáno stavební povolení k přestavbě na penzion dle přiložené vizualizace. Dům je napojen na zabezpečovací systém a je částečně oplocen. Parkování ve dvoře - brána na dálkové ovládání. Částečně vyměněná nová plastová okna, nový komín. Vytápění zajišťují dva plynové kotle, ohřev vody elektrickým bojlerem. Možnost napojení na tlakovou kanalizaci. PENB se zpracovává. V obci veškerá občanská vybavenost a dobrá dopravní dostupnost. Zajistíme výhodné financování. Bližší info u makléře.

3 490 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 23
Prodej, nájemní dům, Hranice, ul. Nám. Osvobození

Prodej, nájemní dům, Hranice, ul. Nám. Osvobození

Hranice IV-Drahotuše, Hranice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji dvoupodlažní nájemní dům. Přízemí domu, půda a navazující budovy jsou určeny k rekonstrukci po jejímž dokončení je možné zřídit několik bytových jednotek. V 1. patře domu je bytová jednotka 4+1 po rekonstrukci o podlahové ploše 140 m2. Dům je podsklepen. Celková plocha pozemku je 684 m2. K domu náleží dvůr s pergolou a garáží. Zajistíme Vám optimální variantu financování. CENA K JEDNÁNÍ!

4 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 15
Prodej, komerční prostory, 2560 m2, Štěpánov u Olomouce

Prodej, komerční prostory, 2560 m2, Štěpánov u Olomouce

Štěpánov

Naše společnost výhradně nabízí k prodeji komerční prostory v žádané lokalitě Štěpánov 10 km od Olomouce. Vzhledem k variabilnosti prostor lze tyto využít pro podnikatelský záměr spojený i s bydlením. Objekt sestává ze 2. NP a tří samostatných vchodů. V přízemí hala s vysokým stropem - možnost výroby, autoservis, obchod, sklady apod. + soc. zařízení. Ve 2. NP několik místností včetně soc. zařízení a kuchyňky. Prostory jsou atypicky členěné a nabízí využití např. na restauraci, penzion, služby dle vizualizace. Možnost zbudování i prostorného bytu. V suterénu bývalá vinárna s posezením na terase. Objekt je napojen na zabezpečovací systém a je částečně oplocen. Parkování ve dvoře - brána na dálkové ovládání. Částečně vyměněná nová plastová okna, nový komín. Vytápění zajišťují dva plynové kotle, ohřev vody elektrickým bojlerem. Možnost napojení na tlakovou kanalizaci. PENB se zpracovává. V obci veškerá občanská vybavenost a dobrá dopravní dostupnost. Bližší info u makléře.

3 490 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 24
Prodej, stravování, Brodek u Přerova, ul. 9. května

Prodej, stravování, Brodek u Přerova, ul. 9. května

Brodek u Přerova, Brodek u Přerova

Prodej objektu zavedeného rychlého občerstvení s pozemkem v areálu nádražní stanice Brodek u Přerova. Předmětem prodeje je zděná budova rychlého občerstvení s vlastním sociálním zařízením pro hosty a pozemkem, na kterém se nachází kryté venkovní posezení a dětské hřiště. Vhodné i jako investice. Více informací u makléře a v RK.

1 650 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 10
Prodej, nájemní dům, 650 m2, Olomouc, ul. Přerovská

Prodej, nájemní dům, 650 m2, Olomouc, ul. Přerovská

Holice, Olomouc

Nabízíme prodej nájemního domu, který se nachází v klidné části Olomouce - Holice. V objektu se nacházejí tři byty: 5+1, 3+kk, 3+kk. Dva obchody 140 m2 a 70 m2. Sklad cca 80m2. Přilehlé parkoviště. 100% pronajato. Jako nájemní dům je tato nemovitost spravována cca 10 let. Dům byl postaven v roce 2000. Vhodné pro investora možnost dostavby až 8 bytů, kapacita pro dostavbu zhruba 350 m2. Doporučuji prohlídku. Pro více informací kontaktujte makléře.

12 600 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 4
Prodej, komerční nemovitost, 1251 m2, Zábřeh

Prodej, komerční nemovitost, 1251 m2, Zábřeh

Zábřeh

Máme pro Vás nabídku prostorného objektu postaveného v roce 2009, ideální pro ty z Vás, kteří chtějí spojit bydlení s podnikáním. Dům zkolaudovaný v roce 2012 je kompletně velmi vkusně zařízen. Moderní kuchyně s vestavnými spotřebiči, v pokojích vestavné skříně, podlahové vytápění, bezpečnostní systém. V 1. NP byt 2+1 (137m2) s možností rozšíření buď bytu nebo zázemí firmy. V 2. NP byt 5+kk (167m2). Z obývacího pokoje vstup na prostornou terasu s posezením. Součástí prodeje je i zavedená provozovna s velkými nebytovými prostory. Provozovna byla zrekonstruována 2012, momentálně je využívána jako prodejna, kanceláře a sklady + sociální zázemí. Plocha prodejny činní cca 450m2. Velmi nízké provozní náklady. Před domem prostorné oplocené parkoviště s elektrickou bránou. Našim klientům pomůžeme s výhodným financováním této nemovitosti. Srdečně zveme na prohlídku.

11 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 20
Prodej, výrobní objekty, 447 m2, Šumperk

Prodej, výrobní objekty, 447 m2, Šumperk

Šumperk

Máme pro Vás velmi zajímavou nabídku plně vybavené autolakovny v průmyslové části obce Šumperk. V budově je zabudován lakovací box pro vozidla. Součástí jsou i dva stroje na míchání barev. Dále tři stříkací pistole, vysavače, infrazářič, excentrické brusky, leštičky, vibrační hoblíky Rupes. Samozřejmostí je úplné zázemí pro zaměstnance, včetně WC, sprch, skladů a kanceláře. Více info u makléře. Zveme na prohlídku.

5 400 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 8
Prodej, obchodní prostory, 45 m2, Olomouc, ul. Aksamitova

Prodej, obchodní prostory, 45 m2, Olomouc, ul. Aksamitova

Olomouc

Nabízíme k postoupení pronájmu zavedený obchod s ovocem a zeleninou na ul. Aksamitova v Olomouci u tržnice. Stánek se nachází naproti autobusovému nádraží u tramvajové zastávky. Má rozlohu 45 m2 a zůstává kompletně vybaven chladícími boxy, stoly, regály a policemi. K dispozici zázemí pro zaměstnance a WC. V roce 2017 proběhla rekonstrukce, včetně nového vybavení a klimatizační jednotky.

290 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 4
Prodej, objekt, Šumperk, ul. Temenická

Prodej, objekt, Šumperk, ul. Temenická

Šumperk, Šumperk

Prodej komerčního objektu se zastavěnou plochou 1362 m2 v rušné části Šumperka - Temenice. V objektu byla pivnice, kuchyně a prostory bývalé vinárny - diskotéky. V roce 2016 tyto prostory prošly rekonstrukcí. V 2. části budovy se nachází sál, který je možné využít ke společenským, sportovním nebo zábavním akcím, popř. ke skladovacím a prodejním účelům. Možnost obnovení bývalých provozů. Výhodou je zadní přístup pro zásobování včetně rampy a skladovacích prostor. Součástí objektu je garáž a dřevěná pergola s posezením. Parkování u objektu.

6 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 27
Prodej, penzion 10+2, 1209 m2, Vernířovice

Prodej, penzion 10+2, 1209 m2, Vernířovice

Vernířovice, Vernířovice

Nabízíme k prodeji zavedený penzion s restaurací s kuchyní, bytem 5+kk, šesti apartmány 1+1 typu mezonet, prostory pro vybudování wellness centra. Objekt po rozsáhlé rekonstrukci. Umístění v klidné části obce Vernířovice. Vlastní parkoviště a ČOV. Za restaurací venkovní terasa a hřiště. Vytápění celého objektu poloautomatickým kotlem na tuhá paliva (uhlí, pelety). Ihned k dispozici.

4 860 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 23
REALITY V OLOMOUCKÉM KRAJI

Olomouc | Prostějov | Přerov | Šumperk
Jeseník


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení bytů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

26. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Olomouckém kraji

25. 01. 18 Svěřte stěhování spolehlivé firmě