Komerční prostory na prodej Olomoucký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, komerční objekt, 6 551m2, Předmostí, ul. Olomoucká

Prodej, komerční objekt, 6 551m2, Předmostí, ul. Olomoucká

Přerov II-Předmostí, Přerov

Nabízíme k prodeji komerční objekt, který se nachází na okraji obce v KÚ Předmostí v blízkosti plánovaného sjezdu z dálnice D1. Prostory byly využívany jako skladovací. V územním plánu obce určeno jako plochy s využitím přestavby (lze zde postavit buď stavbu občanské vybavenosti nebo výroby). Pozemek celý oplocen. Bližší info u makléře.

7 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 14
Prodej, komerční objekt, 410 m2, Mikulovice

Prodej, komerční objekt, 410 m2, Mikulovice

Mikulovice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji jedinečnou nemovitost se zahradou, v klidné části Mikulovic. Objekt je vhodný jak na bydlení, tak i k podnikání např. k pronájmu apartmánů, kanceláře, autodílny atd. Momentálně jsou zde dva prostorné byty 4+1, každý o CP 155 m2 a stodola o CP 100 m2, kterou je možné využít dle svých představ. Jeden byt je v přízemí a druhý v patře, velikostně a dispozičně jsou shodné - 3 neprůchozí pokoje, prostorná koupelna s vanou, sprchovým koutem a umyvadlem, WC zvlášť, předsíň, technická místnost s vlastním plynovým kotlem, kuchyň a obývací pokoj. V roce 2005 proběhla rekonstrukce obou bytů, elektřina v mědi, voda a odpady v plastu, okna dole plastová, nahoře dřevěná, nové podlahy, nová střešní krytina a částečně i nové krovy, oprava fasády. Vytápění a ohřev vody je plynovým kotlem a krbovými kamny, městský vodovod, septik s přepadem do trativodu. Dům je částečně podsklepený a není v záplavové oblasti. Je možné financovat úvěrem, který vám rádi vyřídíme.

2 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 25
Prodej, komerční objekt, Lužice

Prodej, komerční objekt, Lužice

Lužice, Lužice

Nabízíme prodej bývalé restaurace, kterou lze předělat na obchodní prostory jako jsou potraviny, cukrárna, kancelářea další jiné komerční využití. Bývalá restaurace se nachází ve středu obce Lužice. Sociální zázemí tvoří dvě toalety pro hosty (i pro vozíčkáře), sprcha a wc pro zaměstnance. K vytápění celého objektu slouží krb napojený na ústřední topení. Je zde také možnost topení plynovým kotlem. Objekt má dva vstupy, upravné pro vozíčkáře.

1 699 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 10
Prodej, komerční areál, 5526 m2, Kostelec na Hané

Prodej, komerční areál, 5526 m2, Kostelec na Hané

Kostelec na Hané, Kostelec na Hané

Nabízíme exkluzivně k prodeji komerční areál s pozemky o celkové výměře 5526 m2 v Kostelci na Hané. Hlavní budova je v 1.NP vhodná pro komerční využití (sklady, výrobní a obchodní prostory). 2.NP hlavní budovy je z části obytné a další část tvoří otevřený půdní prostor o výměře cca 480 m2 (vhodný ke komerčnímu využití nebo vybudování bytových jednotek). Pozemky jsou převážně zpevněny a na pozemcích se nachází objekt, který je využíván jako garáže. Přístup do areálu je zajištěn po zpevněné obecní komunikaci. Pro více informací a sjednání prohlídky kontaktujte makléře. Doporučujeme.

6 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 38
Prodej, sklad, 872 m2, Dzbel

Prodej, sklad, 872 m2, Dzbel

Dzbel, Dzbel

Nabízíme k prodeji výrobní objekt o výměře 872 m2 v katastru obce Dzbel, okres Prostějov. Jedná se o bývalé opravny a garáže. V objektu jsou montážní jámy. Celý objekt je částečně zateplen. Jednoduchou stavební úpravou (odstraněním příček) je možné objekt upravit na jednu prostornou halu. Vstup do budovy je zajištěn několika vraty včetně několika vjezdů pro nákladní automobily. Vhodné pro sklady. Železniční trať s odstavnou kolejí je cca 50 m v dosahu. Doporučujeme.

900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 10
Prodej, obchodní objekt, 168 m2, Nasobůrky, Litovel

Prodej, obchodní objekt, 168 m2, Nasobůrky, Litovel

Nasobůrky, Litovel

Nabízíme k prodeji nově zrekonstruovanou budovu bez zateplené fasády v obci Litovel/ Nasobůrky. Výborná dostupnost do Litovle, Mohelnice, Uničova a Olomouce. Sjezd z dálnice 1km. Užitná plocha objektu 168 m2. Dům je napojený na obecní vodovod a kanalizaci, vytápění krbem, elektrokotlem nebo plynovým kotlem. V bezprostřední blízkosti se nachází knihovna, nové dětské hřiště, sportovní a kulturní areál, dále možnost využití kulturního domu. Rekonstrukce je od začátku řešena do nízkoenergetického či pasivního standardu. Eurookna- trojskla- předsazená montáž oken. Vzduchotechnická jednotka 1000 m3. Vazba střechy je z I-nosníků, krytina. V celém objektu jsou provedeny hydroizolace, v podlahách je 200 mm polystyrenu. V současné době je 1.NP užíváno jako hospoda a sídlo firmy. Ve 2.NP je možno vybudovat 4 pokoje s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. Stavební povolení a projektová dokumentace jsou k dispozici. Možné také vybudování dvou 2 bytů. Doporučujeme.

3 600 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 13
Prodej, obchodní objekt, Zlaté Hory

Prodej, obchodní objekt, Zlaté Hory

Zlaté Hory

Nabízíme dům v centru Zlatých Hor. Jedná se o výrobní objekt s prodejnou a bytem. Součástí tohoto domu jsou kanceláře, slavnostní sál s přilehlou kuchyní a další prostory. Byt s dispozicí 5+kk se samostatným vchodem. Z bytu vchod na terasu s výhledem na město Zlaté Hory. Součástí domu je velká dvougaráž. Více informací v RK. Financování bezplatně zajistíme.

3 790 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 týdny 22
Prodej, sportbar, Doloplazy

Prodej, sportbar, Doloplazy

Doloplazy

Exkluzivně nabízíme k prodeji novostavbu kolaudovanou v roce 2017 současného komerčního využití (sportbar) s možností přestavby či dostavby na rodinný dům nacházející se na parcele o výměře 192 m2 vedené jako zastavěná plocha a nádvoří. Součástí prodeje je i přilehlý pozemek o výměře 605 m2 vhodný i k zástavbě rodinného bydlení s inženýrskými sítěmi na hranici pozemku. Oba pozemky jsou oploceny a nachází se naproti sportovního areálu. Pro více informací kontaktujte makléře.

1 830 000 Kč

Stav: Novostavba

před 3 týdny 21
Prodej, objekt pro obchod a služby, 12955 m2, Šumperk

Prodej, objekt pro obchod a služby, 12955 m2, Šumperk

Šumperk

Komplet výrobních budov o celkové rozloze 12955 m2 v Šumperku, který se skládá z výrobních prostor, kanceláří, laboratoří, skladů, trafostanice a domu se dvěma byty a s prostornou půdou, na které je možnost vybudování půdní vestavby. Celý výrobní areál je vytápěn plynem. K výrobnímu areálu patří část parku, a další pozemky. Lze koupit i jen určité části dle domluvy.

10 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 17
Prodej, ostatní komerční objekty, Bělotín

Prodej, ostatní komerční objekty, Bělotín

Bělotín, Bělotín

Exkluzivní prodej ojedinělého komerčního objektu s přilehlými pozemky umístěný na strategickém místě tzv. "Evropské rozvodí". Objekt bývalého motorestu leží na čtyřproudové silnici I.třídy I/47 mezi Hranicemi a Bělotínem, 2 km od nájezdu na dálnici D1. Pozemky o celkové výměře 4400 m2 s objektem leží dle územního plánu v ploše občanského vybavení - komerční zařízení malá a střední určené především pro stavby obchodu, ubytování, stravování, administrativu, zařízení kulturně společenská, služební a pohotovostní byty, atd. - velmi široké využití. Elektřina na pozemku, studniční vrt, zřízen sjezd ze silnice a výjezd. Na pozemcích dva zděné objekty v původním stavu s nutností rekonstrukce - objekt motorestu a objekt sociálního zařízení. Olomouc 40 km, Ostrava 50 km. Pokud hledáte pozemek pro Vaše podnikání na lukrativním místě, perfektně dopravně dostupný s širokou možností využití výstavby, je tento pozemek ideální investicí. Zajistíme Vám optimální variantu financování

1 250 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 14
REALITY V OLOMOUCKÉM KRAJI

Olomouc | Prostějov | Přerov | Šumperk
Jeseník


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

26. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Olomouckém kraji

25. 01. 18 Svěřte stěhování spolehlivé firmě

17. 10. 17 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky.