Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Olomoucký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, penzion, Prostějov, ul. Domamyslická

Prodej, penzion, Prostějov, ul. Domamyslická

Domamyslice, Prostějov

Exkluzivně nabízíme ke koupi nemovitost ve vyhledávané lokalitě města Prostějov, část Domamyslice. Jedná se o dům, který byl v posledním období využíván jako restaurace a penzion. Vnitřní kapacita restaurace je 70 míst, kapacita penzionu v šesti pokojích 15 osob. Součástí restaurace je příjemné zahradní posezení o celkové kapacitě 80 míst. Pro tuto nemovitost je možné i jiné využití, jelikož prostory byly v minulosti upraveny a využívány i jako výrobní dílny. Doporučujeme prohlídku a pro bližší informace volejte makléře.

8 400 000 Kč

Stav: Dobrý

před 17 hod. 32
Prodej, restaurace, Ohrozim

Prodej, restaurace, Ohrozim

Ohrozim, Ohrozim

Nabízíme k prodeji hostinec v obci Ohrozim, který se skládá ze dvou prostorných místností, výčepem, několika sklepy, samostatným vjezdem pro automobily, menší zahrádkou a sociálním zázemím. Objekt nabízí po rekonstrukci širokou možnost využití. Pro více informací volejte našim makléřům.

2 480 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 4
Prodej, nájemní dům, Polom

Prodej, nájemní dům, Polom

Polom, Polom

Nabízíme k prodeji dům, který je v současné době pronajat s čistým výnosem přes 24.000,- Kč/měsíc. Jedná se o bývalou zemědělskou usedlost, takže je možné využívat i jako kombinaci bydlení a podnikání nebo nadále jako výnosovou nemovitost. V případě dalšího pronajímání možnost zajištění správce.Pro bližší info kontaktujte makléře.

2 990 000 Kč

Stav: Špatný Balkon

před 3 dny 3
Prodej, komerční objekt, Lipová - lázně

Prodej, komerční objekt, Lipová - lázně

Lipová-lázně

Nabízíme komerčně - výrobní objekt před rekonstrukcí v obci Lipová lázně. Jedná se o bývalé výukové zařízení. Budova je ze stavebního systému KORD. Tento systém umožňuje variabilitu při případné rekonstrukci. Tato lokalita je vhodná pro výrobní a skladovací účely. Lze ji využít také k přestavbě na byty nebo ubytovací zařízení. Nachází se v krasné krajině jesenických hor. Více informací v makléře. Případné financování zdarma zajistíme.

3 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 10
Prodej, restaurace, 380 m2, Šumperk

Prodej, restaurace, 380 m2, Šumperk

Šumperk, Šumperk

Zavedená restaurace v centru Města Šumperk. Restaurace byla v roce 2012 kompletně rekonstruována v navázností na historii objektu, který byl pod názvem „U Bílého psa“ postaven v 19. století podle návrhu předních Vídeňských architektů. Vše řešeno v nadstandartním provedení s výběrem těch nejnovějších a nejkvalitnějších materiálů a technologií. V přízemí je situována samotná restaurace s barem o kapacitě 80 míst k sezení, jejíž součástí jsou i 2 samostatné salónky, dále kuchyně se zázemím. V letním období možno provozovat i zahrádku. V suterénu stylová vinárna a technické zázení pro personál a provoz se zásobovací rampou a vlastním vchodem.

7 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 17
Prodej, výrobní objekt, 447 m2, Šumperk

Prodej, výrobní objekt, 447 m2, Šumperk

Šumperk

Máme pro Vás velmi zajímavou nabídku plně vybavené autolakovny v průmyslové části obce Šumperk. V budově je zabudován lakovací box pro vozidla. Součástí jsou i dva stroje na míchání barev. Dále tři stříkací pistole, vysavače, infrazářič, excentrické brusky, leštičky, vibrační hoblíky Rupes. Samozřejmostí je úplné zázemí pro zaměstnance, včetně WC, sprch, skladů a kanceláře. Více info u makléře. Zveme na prohlídku.

5 400 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 8
Prodej, penzion, 2560 m2, Štěpánov u Olomouce

Prodej, penzion, 2560 m2, Štěpánov u Olomouce

Štěpánov

Naše společnost výhradně nabízí k prodeji komerční prostory v žádané lokalitě Štěpánov 10 km od Olomouce. Objekt byl doposud provozován jako lehká výroba, restaurace a vinárna. Nyní je vydáno stavební povolení k přestavbě na penzion dle přiložené vizualizace. Dům je napojen na zabezpečovací systém a je částečně oplocen. Parkování ve dvoře - brána na dálkové ovládání. Částečně vyměněná nová plastová okna, nový komín. Vytápění zajišťují dva plynové kotle, ohřev vody elektrickým bojlerem. Možnost napojení na tlakovou kanalizaci. PENB se zpracovává. V obci veškerá občanská vybavenost a dobrá dopravní dostupnost. Zajistíme výhodné financování. Bližší info u makléře.

2 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 23
Prodej, komerční prostory, 2560 m2, Štěpánov u Olomouce

Prodej, komerční prostory, 2560 m2, Štěpánov u Olomouce

Štěpánov

Naše společnost výhradně nabízí k prodeji komerční prostory v žádané lokalitě Štěpánov 10 km od Olomouce. Vzhledem k variabilnosti prostor lze tyto využít pro podnikatelský záměr spojený i s bydlením. Objekt sestává ze 2. NP a tří samostatných vchodů. V přízemí hala s vysokým stropem - možnost výroby, autoservis, obchod, sklady apod. + soc. zařízení. Ve 2. NP několik místností včetně soc. zařízení a kuchyňky. Prostory jsou atypicky členěné a nabízí využití např. na restauraci, penzion, služby dle vizualizace. Možnost zbudování i prostorného bytu. V suterénu bývalá vinárna s posezením na terase. Objekt je napojen na zabezpečovací systém a je částečně oplocen. Parkování ve dvoře - brána na dálkové ovládání. Částečně vyměněná nová plastová okna, nový komín. Vytápění zajišťují dva plynové kotle, ohřev vody elektrickým bojlerem. Možnost napojení na tlakovou kanalizaci. PENB se zpracovává. V obci veškerá občanská vybavenost a dobrá dopravní dostupnost. Bližší info u makléře.

2 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 24
Prodej, objekt, Šumperk, ul. Temenická

Prodej, objekt, Šumperk, ul. Temenická

Šumperk, Šumperk

Prodej komerčního objektu se zastavěnou plochou 1362 m2 v rušné části Šumperka - Temenice. V objektu byla pivnice, kuchyně a prostory bývalé vinárny - diskotéky. V roce 2016 tyto prostory prošly rekonstrukcí. V 2. části budovy se nachází sál, který je možné využít ke společenským, sportovním nebo zábavním akcím, popř. ke skladovacím a prodejním účelům. Možnost obnovení bývalých provozů. Výhodou je zadní přístup pro zásobování včetně rampy a skladovacích prostor. Součástí objektu je garáž a dřevěná pergola s posezením. Parkování u objektu.

6 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 dny 27
Prodej, restaurace s penzionem, 550 m2, Tovačov

Prodej, restaurace s penzionem, 550 m2, Tovačov

Tovačov I-Město, Tovačov

Prodej restaurace s penzionem 550 m2 v obci Tovačov. Objekt prošel rozsáhlou kompletní rekonstrukcí. Kapacita restaurace cca 60 míst + 140 míst zahrádka. V penzionu se nachází 10 pokojů - 25 lůžek, každý pokoj má vlastní koupelnu - WC + sprchový kout. Možnost parkování na vlastním pozemku. Objekt se prodává s kompletním vybavením. Výborná investice, výnos na požádání. Cena uvedena včetně DPH.

7 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 17
REALITY V OLOMOUCKÉM KRAJI

Olomouc | Prostějov | Přerov | Šumperk
Jeseník


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení bytů Brno

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

26. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Olomouckém kraji

25. 01. 18 Svěřte stěhování spolehlivé firmě